logo

23 Kasım 2018

Başkan Cabbar Sansürsüz Programının Canlı Yayın Konuğu Oldu

Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, 38 KENTTV televizyonunda Osman Çiftçi ve İHA bölge temsilcisi gazeteci Cem Atakan’ın hazırlayıp sunduğu “SANSÜRSÜZ” programının canlı yayın konuğu oldu.
Develi Belediyesi başkanlık makamında gerçekleştirilen canlı yayın programında Başkan Cabbar göreve geldiği andan itibaren merkez ve kırsal mahallelerdeki yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verirken doğalgaz çalışmaları nedeniyle Develi’nin adeta ameliyatının yapıldığını belirtti.
Develi Belediyesi, Kayseri Büyükşehir Belediyesi ile ortaklaşa yapılan yatırımlardan bahseden Başkan Cabbar, Doğalgaz, Sıcak asfalt, Parke, Park, Ambalaj Atık ve Ayrıştırma Tesisi, Yeni Terminal, Güneş Enerji Santrali, Kentsel Dönüşüm, Sosyal Projeler, Kültür ve Sanat Etkinlikleri gibi çalışmalar hakkında ayrı ayrı bilgiler verip soruları cevaplandırdı.
Başkan Cabbar ayrıca Kamu ve diğer kurumların Develi’de yapmış olduğu yatırımlar noktasında Develi Belediyesi olarak vermiş oldukları destekler ve yatırımlar hakkında ayrıntılı bilgiler verdiği program yaklaşık iki saat sürdü.

Share
969 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+7 = ?