logo

17 Şubat 2017

Bakanlar Erciyes’e Geldi, Başkan Cabbar Yatırım Sözü Aldı

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç’ın Kayseri ve Erciyes ziyaretleri.
Valilik ziyareti ile başlayan program sonrasında bir takım ziyaretlerde bulundular. Bakanlar sonrasında Erciyes Kış Sporları Merkezinde İncelemelerde bulundu.
Eskiye dayanan dostlukları bulunan Bakan Kılıç ve Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, Develideki kayak sporu üzerine istişarelerde bulunurken, yapılacak projelerin Develi için de katma değeri yüksek yatırımlar olduğu üzerine fikir alışverişinde bulundular.
Ziyaretler sonrasında bilgi veren Başkan Cabbar; Bakanlarımızın ziyaretleri sonrasında Kayseri’mizde çok önemli iki proje daha hayata geçmesi için çalışmalar başlanacaktır. Ayrıca, Spor Bakanımız Mehmet Akif Çağatay bey ile görüşmelerimizin sonunda Bakanımız stadımızdaki 500 kişi kapasiteli tribüne 500 kişilik ilave bir tribün daha yapılacağını söyledi.

Develi Belediyesi Spor Kulüplerine destek olacaklarını yine çevre yolu üzerinde yapımı devam eden yeni kapalı spor salonunun ise en kısa sürede tamamlanacağı müjdesini vermiştir. Kendisine şahsım ve tüm hemşerilerim adına bir kez daha teşekkür ediyor, yapılacak çalışmaların şimdiden hayırlı olmasını diliyorum, dedi.

Share
807 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+5 = ?