logo

Anında Müdahale

Develi Belediyesinden Korona Virüsüne Karşı Dezenfekte Seferberliği
Başkan Cabbar’dan  Anında Müdahale

Zararsız Ürünle, Zararlı Virüslere Anında Müdahale Kamuoyunda Takdir Topladı…

Develi Belediyesi tüm dünyayı sarsan korona virüsüne karşı, ilçedeki; camiler, okullar, toplu taşıma araçları gibi önemli toplanma ve kullanım alanlarında dezenfekte seferberliği ilan etti.
Öncelikle şehir içi dolmuşlarda dezenfekte çalışmalarının ivedi bir şekilde tamamlandığını belirten ve gerekli görülen tüm noktalarda dezenfekte işleminin gerçekleştirilmesine yönelik ekiplere talimatlarını ileten Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar “Tüm dünyada etkisini gösteren korona virüsünden hemşerilerimizin etkilenmemesi için Develi Belediyesi toplu taşıma araçlarında, okul servislerinde, şehir içi dolmuşlarında, okullarda, kamu kurumlarında ve vatandaşlarımızın yoğun kullandığı alanlarda dezenfekte seferberliği başlatmıştır.
Tamamen zararsız bir ürünün kullanıldığı dezenfekte çalışmaları şehir içi dolmuşlarda ve diğer toplu taşıma araçlarında ve okullarda da hızlı bir şekilde uygulanacak. Hemşerilerilerimizin bu virüse karşı bilinçlenmesini ve genel hijyen kurallarına özen göstermesini önemle istirham ediyorum” açıklamalarında bulundu.

Share
734 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+6 = ?