logo

Ak Parti İlçe Danışma Toplantısı Yapıldı…

AK Parti İlçe Danışma Toplantısı, Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, İlçe Başkanı Mehmet Durukan, yönetim kurulu, belediye meclis üyeleri, kadın kolları, gençlik kolları ve mahalle temsilcilerinin katılımıyla AK Parti İlçe binasında yapıldı.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan programda AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Durukan 2019 seçimleri için gerekli çalışmaların başladığını bildirerek bu danışma toplantılarının aylık periyodlarda devam edeceğini belirtti.
Develi Belediyesinin çalışmalarından ve Develi’ye yapılan devlet yatırımlarından kısaca bahseden Başkan Cabbar; Bu kutlu davanın bir neferi olmakla iftihar ediyorum.
Ülkemizin hükümetimizle ne tür kazanımlar elde ettiğini çok iyi görmekteyiz. Emperyalist ülkeler 2019 yılından Reisimiz, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın başarı elde etmemesi için bütün kirli oyunlarını devreye sokmaktadırlar.
Bu sebeple siz kıymetli dava arkadaşlarımdan istirhamım, 2019 yılı seçimleri için bu bilinç ve özveri ile hemşerilerimize ulaşmanızdır” açıklamalarında bulundu.

Share
709 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+3 = ?