logo

AK Parti, Develi Halkının Talebi Doğrultusunda Cabbar’la Yola Devam Dedi

Geçtiğimiz Pazar günü Kadir Has Kongre Merkezinde AK Parti MKYK Üyesi ve Konya Milletvekili Ahmet Sorgun ve Kayseri Milletvekillerinin katılımıyla yapılan AK Parti Kayseri Aday Tanıtım Toplantısında Belediye Başkanımız Mehmet Cabbar yeniden aday gösterildi.
Yeniden aday gösterilme başarısı gösteren Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar toplantı sonrasında kısa bir değerlendirme yaparak şunları belirtti:
“Sevdalısı olduğum Develimize hizmet etmek için talebimiz kabul görmüş ve adaylığımız onaylanmıştır.
En başta bu görevi şahsıma yeniden tevdi eden Liderimiz Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere, Genel Merkezimize, Milletvekillerimize, İl ve İlçe Yönetimlerimize ve aziz hemşehrilerime bir kez daha teşekkür ediyor, güvenlerine layık olmak için elimden geleni yapma gayretinde olacağımı belirtmek istiyorum.
Senlik-benlik kavgası gütmeden hak davası güden AK Belediyecilik anlayışı ile sadece bizlere oy verip bizleri destekleyen hemşehrilerimin değil bütün Develili kardeşlerimin hizmetkarı olacağım.
Özellikle Genel Başkanımız ve Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan ile Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli’nin tesis ettiği ve birleştirici unsur olan Cumhur ittifakını zedeleyecek her tür ayrıştırıcı söz-tutum ve davranışın karşısında olacağımı belirtmek isterim.
“Önce Millet Önce Memleket” düsturuyla çıktığımız bu hizmet yolunda çıtayı daha da yükseğe çıkartmak için öncelikle Rabbim’den yardım, siz kıymetli Develili hemşehrilerimden de dua ve destek niyaz ediyor, hepinize saygılar sunuyorum.”dedi.

Share
708 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+3 = ?