logo

07 Ağustos 2020

246 Kök Hint Keneviri Ele Geçirildi

Develi İlçe Emniyet Müdürlüğü Ekiplerinin, Uyuşturucu Madde Kullanan ve Ticaretini Yapan Şahıslara Yönelik Operasyonda

246 Kök Hint Keneviri Ele Geçirildi

Geçtiğimiz günlerde Develi’de emniyet operasyonları
hareketli geçerken haricen edindiğimiz bazı bilgiler şöyle; 27 Temmuz 2020 günü sabah saatlerinde Fenese Yukarı Mahallesinde bulunan K.T. isimli şahsın ikametinde (156) kök hint keneviri, hassas terazi, hint kenevirini uyuşturucu madde olarak içmeye hazır hale getirecek malzemeler ele geçirilmiş ayrıca
Yüzevler Mahallesinde bulunan şüpheli V.D. isimli şahsın ikametinin bahçesinde ise (90) kök hint keneviri ele geçirilmiş olup, şüpheli şahıslar gözaltına alındıktan sonra adliyeye sevk edildiler.

Melikgazi İlçesinde de 236 Kök Kenevir Ele Geçirildi

Jandarma Komutanlığınca yürütülen asayiş faaliyetleri kapsamında haricen edindiğimiz bilgilere göre; 04.08.2020 tarihinde Melikgazi İlçesinde (A.E.) isimli şahsın bahçesinde yapılan kontrolde (236) kök Kenevir bitkisi ele geçirilerek imha edilmiş olup, olayla ilgili (A.E.) isimli şüpheli hakkında yasal işlem başlatıldı.
Kayseri İl Jandarma Komutanlığınca, bölgenin huzur ve güvenliğini sağlamaya yönelik olarak yürütülmekte olan faaliyetler, yine halkın desteği ile daha da güçlü ve kararlı bir şekilde aralıksız olarak devam edecektir.

Haber/CİHAN ÇİMEN

Share
985 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+1 = ?