logo

15 Eylül 2017

2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı
Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

2017-2018 Eğitim-Öğretim yılının yaklaşmasından dolayı Develi Kaymakamı Murat Duru’nun başkanlığında değerlendirme toplantısı yapıldı.
Develi Belediye Başkan Vekili Tufan Nayman, Jandarma Komutanı Mustafa Mangar, Milli Eğitim Müdürü Murat Toprak, Emniyet Müdürü Volkan Barış Salgar, okul müdürleri, mahalle muhtarları, oda başkanları ve okul aile birliği başkanlarının katıldığı toplantıda eğitim-öğretim sezonunda karşılaşılabilecek problemlere dair alınması gereken tedbirler hakkında istişare toplantısı yapıldı.
Resmi kurumların kendi sorumlulukları çerçevesinde ne gibi önlemler alınması gerektiği üzerinde bilgilendirmelerde bulunmasının ardından programın ikinci kısmında sorular cevaplandırıldı.
Eğitim hususunda topyekün bir mücadeleye girilmesi gerektiğini vurgulayan Kaymakam Duru; Devlet-millet kaynaşmasından sonra benim en büyük önceliğim eğitimdir. Bundan dolayı son bir ay içerisinde eğitime yönelik üç farklı toplantı gerçekleştirdik. İnşallah eğitim-öğretim sezonu boyunca da gerek velilerimizi gerekse servis şoförlerini bilinçlendirmek üzere eğitim seminerlerimiz devam edecektir.
Resmi kurumlarımız ve velililerimizin özverileriyle Develimizdeki eğitimin kalitesini yükseltmek için var gücümüzle gayret göstereceğiz, dedi.

Share
655 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+2 = ?