logo

2014-2019 HİZMET YILININ SON MECLİS TOPLANTISI YAPILDI

31 Mart 2014 yerel seçimlerinin ardından oluşan Develi Belediyesi Meclisi son olağan toplantısını Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar’ın riyasetinde belediye meclis salonunda yaptı.
Meclis gündem maddelerinin değerlendirilmesinin ardından son meclis toplantısı olması vesilesiyle bütün meclis üyeleri kısa bir konuşma yaparak duygu ve düşüncelerini dile getirdiler.
Beş yıllık hizmet süresi boyunca acısıyla-tatlısıyla birçok duygunun paylaşıldığını belirten Cabbar Başkan “Güzel Develimizi daha da güzelleştirmek ve hizmet üretmek adına her ay yaptığımız olağan meclis toplantılarının sonuncusunda da bir araya gelmiş bulunuyoruz. Şahsım adına sizlerle çalışmış olmaktan dolayı bahtiyarım.
31 Mart 2014 tarihinden bugüne kadar beş yıllık süreçte sizlerle Develimize hizmet üretmek adına var gücümüzle gayret gösterdik. Hepinize bu özverinizden dolayı teşekkür ediyor, Cenabı Allah’tan sizlere başarı ve afiyet niyaz ediyorum” dedi. Duygu dolu anların da yaşandığı son meclis toplantısında Cabbar Başkan bütün meclis üyelerine tek tek teşekkür ederek plaket ve teşekkür belgesi takdiminde bulundu.

Share
792 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+6 = ?