logo

22 Aralık 2017

Gökhan Özkorkmaz’ın “Çoklu Spor Dalları” Konulu Seminerinin Ardından

Develi Bisiklet ve Doğa Sporları Kulübü Derneğini 3.7.2017 tarihinde kurduktan sonra gerçekleştirdiğimiz 2.ci ve 2017 yılının son sunumunu Gökhan Özkorkmaz’ın akıcı üslubu ile dinlemiş olduk .
Gökhan bize yaşadığı deneyimleri, bu aşamalara nasıl geldiğini anlattı.Yurtdışında Kopenhag’da Ironman yarışına katılarak ülkemizi temsil etti. Kendisi ile gurur duyuyoruz, Azmin zaferi

Triatlon başlıbaşına apayrı bir spor dalı. Yurtdışında sporlara çok ilgi ve katılım var. İlk Triatlon yarışı yapıldığında 15 kişi katılmış ve 12 kişi bitirebilmiş. Oysa bu sene yapılan yarışa katılım 3000 civarında. Yaşadığımız yer, coğrafya itibarı ile doğa sporları yapmaya çok çok uygun bir yer. İnşallah hem bisikletli ulaşım, hem de bisiklet dahil çeşitli doğa sporlarının yapıldığı, yarışların düzenlendiği günleri görürüz.

Netice itibarı ile Harika bir sunum oldu. Ricamı kırmayarak ta İstanbul’dan 1 günlüğüne bile olsa gelip sunumu yapan arkadaşım Gökhan’a çok çok tşk ediyorum. Sunumu dinlemeye gerek Kayseri’den gerekse Develi’den gelen arkadaşlara çok tşk ederim, ayaklarınıza sağlık.

…ve 2017 yılının sonuna gelmiş bulunuyoruz . 2018 yılında çok güzel faaliyetlerimiz olacak.
Bizi takip etmeye devam edin.

Share
1355 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+9 = ?