logo

YILMAYACAĞIZ YIKILMAYACAĞIZ

Ülkemizin dört bir tarafı ateş çemberi altında.
Son aylarda Türkiye’yi parçalamak isteyen dış güçler taşeron örgütlerine art arda saldırılar düzenlettiler.
Birlik ve beraberliğimize kasteden bu Siyonist ikiyüzlü güç odaklarına cevabı yine bu millet verecektir. Nasıl Çanakkale’de Sakarya’da,15 Temmuz’da gereken cevabı verip tankların, topların önüne yatarak destan yazdıysa, yine destan yazacak azim ve kararlılığa sahiptir.
2016 yılının bir muhasebesini yapmak için elime kalemi almışken, Ortaköy Reina’da bu hain DEAŞ denilen kalleş terör örgütü menfur bir saldırı düzenledi. Otuz dokuz masum insan katledildi. Altmış beş kişi de yaralandı.
Ölenlere Allahtan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum.
Teröre maddi destek veren, silah yardımı yapan, her türlü lojistik destek sağlayanlar bu ülkenin düşmanıdır. Gaziantep’te, Ankara’da, Kayseri’de, İstanbul’da gerçekleştirilen bu terör saldırılarının karşısında yılmayacağız, yıkılmayacağız.
Rutin hayatımıza devam edeceğiz.
Yine alış-veriş merkezlerini, statları dolduracağız, alanları bu hainlere bırakmayacağız.
Yarınlarımız için korkmuyoruz, yıkılmayacağız, evimize kapanmayacağız, meydanları ve caddeleri dolduracağız. Sosyal ve Ekonomik çöküş yaşamayacağız.
İnadına var olacağız ve üreteceğiz. Ülkemizi muasır medeniyetler seviyesine yükselteceğiz.
Türkiye’yi kaosa, iç savaşa sürüklemek isteyen bu hainlere fırsat vermeyeceğiz. Hepimiz polisiz, hepimiz asker, bizler vatanına, bayrağına âşık halkın ta kendisiyiz.
Biz Türküyle, Kürdiyle, Lazıyla, Çerkeziyle, Alevi ve Sünnisiyle “et tırnaktan ayrılmaz ”bir bütünüz.
Ne yapsanız nafile, bu millet çok savaşlar gördü, çok acılar yaşadı. Bu topraklar kolay kazanılmadı. Terörün dini, milleti ve teröristin kutsalı yoktur.
Şimdi birbirimize sımsıkı sarılma ve kenetlenme zamanıdır. 2017 yılı, huzurun, barışın, insanlığın yılı olsun.
Diyecek başka bir şey yok. Sözün bittiği yerdeyiz.

Share
1.878 Defa Okundu
#

SENDE YORUM YAZ

5+6 = ?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KÖŞE YAZILARI

 • Alaattin Özdemir Namı Diğer Alaattin Ağa (Keş Alaattin)

  27 Mayıs 2022 Köşe Yazarları

  1960'lı yıllardan beri tanıdığım Alaattin Ağabey'i ben bir kabadayıdan ziyade fakir fukara dostu adam gibi bir adam olarak tanırım. Keş Alaattin diye yazmadı kalemim ona olan sevgi ve saygımdan, ama yiğit lakabıyla anılır. Rahmetli Ahmet İslamoğlu hocam Alaattin Ağabey'in işletmeciliğini yaptığı Belediye Gazinosu'nun önünden geçerken ayağa kalkıp saygısını gösterdiğine tanık oldum. Büyüklerine saygılı küçüklerine sevgi dolu bir insandı. Ahmet Hocam da bir bayram sabahı vaazında yılda bir kez bayram namazına gelen de dağıtılan bu ikramdan seva...
 • DÜNYA HAMBURGER GÜNÜ

  27 Mayıs 2022 Köşe Yazarları

  Başta ABD olmak üzere, dünyanın dört bir yanında bilinen bir hazır yemek (fast food) sandviçi olan Hamburger, birçok farklı çeşitte yapılabilen ve oldukça popüler olan bir yiyecektir. Hamburger, herkes için vazgeçilmeyecek lezzetlerden birisidir. ”Hamburger Günü” her sene 28 Mayıs günü kutlanmaktadır. Hamburger, adını Almanya'daki Hamburg kentine borçlu olsa da, bugün dünya çapında bilinen ve sevilen bir yiyecektir. Hamburgerin sözlük anlamı “Hamburglu” dur. Hamburger, ilk olarak bir Türk boyu olan Orta Asyalı Tatar toplumundan çıkmıştır. Tat...
 • CIRTLIK

  27 Mayıs 2022 Köşe Yazarları

  Develi'de faydalı, zehirli ve faydalı vs.otlar hakkında bilgi sahibi değiliz. Veya biz bilgi sahibi değiliz. Bu konuda yazılı bir bilgimiz de yoktur. Bir ara K.Maraş'tayız. Orada dost bir biyolog arkadaşın elinden çıkma K.Maraş'taki ot ve bitki eşitleri ile değişik türleri üzerinde çok değişik bir dergi yazısı okumuş ve çok da hoşuma gitmişti. Develi'ye geldiğimde Tarım İl Müdüdürlüğü'ne uğramış ve varsa kaç çeşit nebatat var onları öğrenmeye çalışmıştım. 1OO çeşit'i biraz aşkın bitkinin listelendiğini görmüştüm. Halbuki K.Maraş'da Dr.arkadaş'...
 • Develili Kabadayılar ve Âlemin Adamları

  20 Mayıs 2022 Köşe Yazarları

  https://www.cagdasdeveli.com.tr/e-gazete/cagdas-develi-gazetesi-e-gazete/cagdas-develi-gazetesi-20-mayis-2022-sayfa-7.html...