logo

Şeytani Güçler

1566

Sevgili Okurlar!
Ülkemizin Başkentinde yaşanan canlı bombanın patlaması sonucunda meydana gelen katliamı, öfke, kin ve nefret dolu insanların düşmanlıklarını, millet olarak hep birlikte hayret ve dehşet içinde yaşıyoruz.
Bu teröristlerin ve bunların planlayıcılarının yüreğinde insanlık adına hoşgörüye, merhamete, dine, imana, vicdana dair tek satıra rastlamak mümkün değildir.
Değerli Okurlar!
Ne acıdır ki ülkemizin bünyesinde iç ve dış düşmanlar sürekli tahribat yapmaktadırlar.Ülkemizin birlik ve beraberliğini bozmak isteyen bu vatan ve millet düşmanları azgın iradelerini öfke, korku, kıskançlık, kin, hırs ve şiddet yüklü bedenleri ile ülkemizi kan gölüne çevirmektedirler.
Bu hırsı, bu kavgayı, bu kini ve şiddeti sürekli olarak gündemde tutanların amaçlarının birliğimizi, dirliğimizi dağıtarak, insanlarımızı birbirine düşman yaparak ülke bütünlüğünü bozmaya çalışıyorlar. Millet olarak biliyoruz ki bu düşmanlartoplum ve milletimizin çözülmesini, bölünüp parçalanmasını, insanlar arasında var olan sevgi ve sevincin ıstıraba çevrilmesini, ülkemizin kana bulanmasını, bireysel ve toplumsal bağların koparılmasını gerçekleştirmek isteyen şeytani güçlerdir.
Ne yazık kibu şeytani güçlere karşı toplumsal barışı desteklemek için bir araya gelmesi gereken siyasetçilerimizsürekli birbirleriyle çekişiyorlar, kavga ediyorlar, benlik sevdasından vaz geçmiyorlar.
Bu durum gittikçe halkımıza yansıyor, insanlarımız arasına var olan sevgi, saygı, hoş görü gün geçtikçe zayıflıyor.
Milletimizin oluşumundan itibaren, fikri olgunluktan, insanın erişebileceği manevi mertebelerden geçerek yurt topraklarını, milletin bireylerini sevgi ve aşk atmosferinde kaynaştıran vatanımız asırlardır iyinin, iyiliğin, sevginin harmanlandığı yer olma örneğini göstermesine rağmen maalesef şiddetin, kinin, kavganın, husumetin filizlendiği yer olarak zihinlere empoze edilmeye çalışılıyor.
Toplum ve milletin çözülmesini, bölünüp parçalanmasını isteyen zalim düşmana karşıbütünleşerek, kenetlenerek, bu illetten kurtulacağımızdan kimse kuşku duymamalıdır.

Share
1.068 Defa Okundu
#

SENDE YORUM YAZ

8+1 = ?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KÖŞE YAZILARI

 • Ahırda Ata Binen, Kapıyı Yüksek Tutar

  24 Haziran 2022 Köşe Yazarları

  Bu güzel söz merhum Hacı Ömer Sabancı'ya ait, bu hafta da deyimlerden ve güzel anlamlı sözlerden bir demet yapalım istedim. Öncelikle Kendini Sev Bir şeyi yanlış hissettiriyorsa yapma. Çünkü üzülürsün. Tam olarak ne demek istiyorsan onu söyle. Dolaylı yollardan anlatmaya çalışma. Yoksa pişmanlık yaşarsın. Herkesi memnun etmeye çalışma. Çünkü başaramazsın. Kendin hakkında kötü konuşma. Çünkü bu sana zarar verir. Enerjini emen negatif insanlarda uzak dur. Çünkü enerjin sana lazım. Kendine iyi davran. Çünkü sana en çok sen lazımsın. Özgüv...
 • DÜNYA MÜZİK GÜNÜ

  24 Haziran 2022 Köşe Yazarları

  Müzik, insanoğlunun varlığı ile birlikte var olduğu düşünülen insan hayatının en vazgeçilmez unsurlarından biridir. İnsanlığın ortak dili olarak kabul edilen müzik, dini, dili, ırkı, yaşam felsefesi farklı olan milyarlarca insanı sonsuz bir evrenin ortak paydasında buluşturan yegâne sanattır. Müzik, hayatımızın önemli bir parçasıdır. Müzik kavramı, sadece bir eğlence aracı ya da keyifli bir boş zaman faaliyeti olarak tanımlanamaz. Müzik, birçok yönü ile hayatımızın önemli bir parçasıdır. Müzik duygularımıza eşlik eden, bazen ruhu dinlendirip ...
 • RUS KÖYLÜSÜ

  17 Haziran 2022 Köşe Yazarları

  Her dilin bir argosu vardır. Şüphesiz Türk dilinde de kendine göre argo vardır. Her yazar da bu kelime hazinesinden yeri geldikçe zaman zaman yararlanır. İlhan Ayverdi, hazırlamış olduğu sözlükte”argo” hakkında şöyle der:” Ortak dilden ayrı olarak ,daha çok kendini gizlemek isteyen belli topluluklar tarafından kullanılan, herkesçe anlaşılmayan, ortak dilde ki kelimelere farklı anlamlar yükleyen ,mecazî anlamların önemli bir yer tuttuğu özel dil.”. İşte “Rus Köylüsü de böyle bir ifadedir! Böyle bir anlatımı ben İstanbul’da çok yaşlı bi hanım ö...
 • Yüreğinden Öpülmemiş Kadınlar Ağ Gelin/Yaşar Adanur

  17 Haziran 2022 Köşe Yazarları

  Yaşanmış üzeri kapatılmaya çalışılmış öyle hüzünlü hikâyeler duyuyorum ki içim parçalanıyor, insanlığımdan utanıyorum. Hepsini yazmak istesem de yüreğim el vermiyor, kalemim utanıyor, yazamıyorum. Ben yazarken parça parça oluyorum ya bunları yaşayanlar nasıl dayanmış onca sene hayret ediyorum.Ah be insanoğlu “Kadınların haklarına riayet ediniz. Onlara şefkat ve sevgi ile muamele ediniz” diyen Hz. Muhammed'in ümmetiyiz. Bunca kadınımız gözyaşı dökerken öldürülüp kara toprağa gömülürken gönüllerin sultanı Peygamber Efendimiz'in yüzüne mahşer gün...