logo

Şeytana Göre Yaşayanlar : Teröristler

1566

Şeytana göre yaşayanlar : Bunlar, Şeytanla birlikte sonsuza dek kötülüğün girdabında hayvani hırsın çocukları olarak itaatsizliğin cezasını çeken teröristlerdir. Bunlarisyan günahıyla lekelidirler.
Bunlar, kendilerini yozlaştıranlarla ve suç iştirakçileriyle birlikte çekecekleri sonsuz cezaya sürüklenmişlerdir. Bunlar, kör ve azgın iradelerini öfke, korku, kıskançlık, kin, hırs ve şiddet yüklü bedenlerinde taşımaktadırlar. Bunlar, iyiyi, güzeli yaşayanlara düşman, ahlaksız ve günahkârlar karşısında amansız dost, doğruyu, vatanperverliği yaşayanlara karşı terörist, zalim insanlar karşısında ahlak yasalarını bir tarafa bırakarak daha aşağı derecelerde rol alanlardır.
Bunlar, birliği ve beraberliği bozan, etrafa korku, kaygı ve dehşet saçan, çevresindekilerce kayrılıp iltifata boğuldukça insanlık duygusunu yitirenlerdir. Toplum ve milletimizin çözülmesini, bölünüp parçalanmasını, insanlar arasında var olan sevgi ve sevincin ıstıraba çevrilmesini, ülkemizin kana bulanmasını, bireysel ve toplumsal bağların koparılmasını gerçekleştirmek için programlandırılan şeytani / emperyalist güçlerdir bunlar.
Hakikati tahrif eden bunlar; lanetlenme pahasına öldürdükleri binlerce masum insanı örtbas etmek için şimdi başvurdukları yol barış sözcüğüdür. Milletimiz bu yalanlara asla itibar etmeyecektir. Çünkü bunlar yalan söylemenin bedelini hiç umursamamışlardır. Şehitlerimizin kanları bunları lanetlemiştir.
Lanetli olduklarını bildiğimiz bu teröristlerle barış içinde yaşamamız nasıl mümkün olur? Onları sevmek, şeytana tabi olmak değil midir?
“Bir insanı öldüren, yeryüzünü kana bulayan bütün insanlığı öldürmüş hükmündedir” (Maide:32) ayeti, ilahi müsamahasızlığı gayet açık bir şekilde ifade etmiyor mu? Peki, bu hükümleri nereye koyacağız. Şeytanın, fitne ve desisenin neşet ettiği yerde iyiliğin, güvenin, vefanın bulunması mümkün mü? Şeytana uyarak kibirle, talanla, ihanetle, her türlü suçu işleyerek gözü dönmüş hainlerin ne denli çekilmez caniler olduğunu bilmeyen kaldı mı?
Baykuşların inlerine, sürüngenlerin ve vahşi hayvanların pusu mekânına saklanarak telafisi mümkün olmayan cinayetler işleyen bu gözü dönmüşleri milletimiz unutacak mı?
Barış kisvesi altında birlik ve bütünlüğümüzü bozmak için aykırı düşünceler ve hizipler icat ederek halkımızı yeni bir aldatmacanın labirentine çekmeye çalışan bunlar değil mi? Bunların ve bunlarla işbirliği içinde olanların vefa duygusu taşıdığına inananlar mı var?
Teröre milletimizi boyun eğdirmeye çalışanların bu yaptıkları yanlarına kalacak mı?Hayır asla kalmayacaktır.
Zaman bunu gösterecektir.

Share
866 Defa Okundu
#

SENDE YORUM YAZ

6+7 = ?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KÖŞE YAZILARI

 • Ahırda Ata Binen, Kapıyı Yüksek Tutar

  24 Haziran 2022 Köşe Yazarları

  Bu güzel söz merhum Hacı Ömer Sabancı'ya ait, bu hafta da deyimlerden ve güzel anlamlı sözlerden bir demet yapalım istedim. Öncelikle Kendini Sev Bir şeyi yanlış hissettiriyorsa yapma. Çünkü üzülürsün. Tam olarak ne demek istiyorsan onu söyle. Dolaylı yollardan anlatmaya çalışma. Yoksa pişmanlık yaşarsın. Herkesi memnun etmeye çalışma. Çünkü başaramazsın. Kendin hakkında kötü konuşma. Çünkü bu sana zarar verir. Enerjini emen negatif insanlarda uzak dur. Çünkü enerjin sana lazım. Kendine iyi davran. Çünkü sana en çok sen lazımsın. Özgüv...
 • DÜNYA MÜZİK GÜNÜ

  24 Haziran 2022 Köşe Yazarları

  Müzik, insanoğlunun varlığı ile birlikte var olduğu düşünülen insan hayatının en vazgeçilmez unsurlarından biridir. İnsanlığın ortak dili olarak kabul edilen müzik, dini, dili, ırkı, yaşam felsefesi farklı olan milyarlarca insanı sonsuz bir evrenin ortak paydasında buluşturan yegâne sanattır. Müzik, hayatımızın önemli bir parçasıdır. Müzik kavramı, sadece bir eğlence aracı ya da keyifli bir boş zaman faaliyeti olarak tanımlanamaz. Müzik, birçok yönü ile hayatımızın önemli bir parçasıdır. Müzik duygularımıza eşlik eden, bazen ruhu dinlendirip ...
 • RUS KÖYLÜSÜ

  17 Haziran 2022 Köşe Yazarları

  Her dilin bir argosu vardır. Şüphesiz Türk dilinde de kendine göre argo vardır. Her yazar da bu kelime hazinesinden yeri geldikçe zaman zaman yararlanır. İlhan Ayverdi, hazırlamış olduğu sözlükte”argo” hakkında şöyle der:” Ortak dilden ayrı olarak ,daha çok kendini gizlemek isteyen belli topluluklar tarafından kullanılan, herkesçe anlaşılmayan, ortak dilde ki kelimelere farklı anlamlar yükleyen ,mecazî anlamların önemli bir yer tuttuğu özel dil.”. İşte “Rus Köylüsü de böyle bir ifadedir! Böyle bir anlatımı ben İstanbul’da çok yaşlı bi hanım ö...
 • Yüreğinden Öpülmemiş Kadınlar Ağ Gelin/Yaşar Adanur

  17 Haziran 2022 Köşe Yazarları

  Yaşanmış üzeri kapatılmaya çalışılmış öyle hüzünlü hikâyeler duyuyorum ki içim parçalanıyor, insanlığımdan utanıyorum. Hepsini yazmak istesem de yüreğim el vermiyor, kalemim utanıyor, yazamıyorum. Ben yazarken parça parça oluyorum ya bunları yaşayanlar nasıl dayanmış onca sene hayret ediyorum.Ah be insanoğlu “Kadınların haklarına riayet ediniz. Onlara şefkat ve sevgi ile muamele ediniz” diyen Hz. Muhammed'in ümmetiyiz. Bunca kadınımız gözyaşı dökerken öldürülüp kara toprağa gömülürken gönüllerin sultanı Peygamber Efendimiz'in yüzüne mahşer gün...