logo

KORKU, AĞLAMAK

Sayın Başbakanımızın konuşmalarını milletçe televizyon kanallarından sıkça izlemekteyiz. Muhalefet partilerine avazı çıkıncaya kadar bağırıyor. Boynundaki bütün damarları şişiyor. Öyle bağırıyor ki cümlesi bitince adeta karşısındaki kameraları sarsıyor ve bunun etkisi ile televizyon ekranına yansıyan görüntüsü sallanıyor. Ama muhalefet liderleri hiç ama hiç, başbakandan korkmuyor. Yapılan hiddet ve celal dolu eleştirilere anında cevaplarını veriyorlar.
Hiddet ve celal içinde bağıran başbakanın sallantısı, sarsılan kameralardan kaynaklanmıyorsa, sinirleri boşaldığı için sallanıyorsa ve yere düşüp sağlığına bir zarar gelirse diye televizyonları başında ki millet, çok ama çok korkuyor.
AĞLAMAK
İnsanlar hüzünden, sevinçten, acıdan ağlar. Erkekler ağlamaz derler. Ama bu kocaman bir yalan. Çünkü anneden doğarken erkek kız tüm bebeklerin yaptığı ilk iş ağlamaktır. O halde ağlamak ayıp değildir.
T.B.M.M toplantısında başbakan konuşurken duygusallaşınca, iktidar patisine mensup bir gurup milletvekillerinin kameralar önünde topluca ağlamaları bilmem nedendir? Bilinen doğal ağlama sebeplerinden dolayı ağlamaları ayıp değil.
Ağlamaları duygu sömürüsündense işte o zaman çok ama çok ayıp.
FAYDASI YOKTUR GÖZLERDEKİ YAŞIN; OY VERMEDEN ÖNCE İYİ DÜŞÜN TAŞIN!

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » »
Share
1.220 Defa Okundu
#

SENDE YORUM YAZ

3+3 = ?