logo

İki Yüzlü Batıya Lanet Olsun

Dünyadaki ve Türkiye’de ki darbelerin çoğunun arkasında siz varsınız.
Türkiye’nin Suriye’de terör örgütlerine karşı yürüttüğü operasyonlarda “uluslararası koalisyonun” destek olmamasına hiç ses çıkarmıyorsunuz. PKK Terör örgütü diyorsunuz, PKK ya ve uzantısı PYD ile işbirliği yapıp silah yardımı yapıyorsunuz. PKK’yı aklamak için fırsat kollayanları aklıyor, parlamentonuzda ağırlıyorsunuz. PKK’lıların mitingine ve parlamento binasının yanında kurduğu çadırına izin veriyorsunuz. Türklerin Almanya’da yaptığı mitinge cumhurbaşkanımızın konuşmasına izin vermiyorsunuz.
Mültecilere yardım yaptı diye Türkiye’ye övgüler yağdırıyorsunuz. Türkiye üç milyon mülteciyi barındırıyor. Siz mültecileri ülkenize almıyorsunuz. Teröristlerin hamiliğini yapıyorsunuz. İnsanlığınız nerede kaldı? Mülteciler için söz verdiğiniz yardımı hala yapmıyorsunuz, mültecilere kapılarınız kapalı? Aylan bebeklerin, binlerce çocuğun hesabını nasıl vereceksiniz? Bu mu batının insana verdiği değer? Nerede özgürlük? Nerede insan hakları? Nerede kaldı insanlığınız? Bölgemizde oynanan oyunlara asla boyun eğmeyeceğiz.
Terörü bahane edip ülkemizin iç işlerine karışıyor, orta doğuda ve ülkemde sınırları değiştirmek için operasyon yapıyorsunuz.
Avrupa’da ki ve ABD deki teröre tepki gösteriyor, kınıyorsunuz. Türkiye’de ki darbeyi ve terörü kınamıyor, Türkiye de ki terörü başkanlık sistemine bağlıyorsunuz.
Alman parlamentosunda hainler cirit atıyor, onları siz koruyup kolluyorsunuz. Hain terör örgütü başını Pensilvanya’da malikânesinde koruyor, Hakkında gönderiler dosyaları, mahkemelere intikal ettirmiyor, sümen altı ediyorsunuz.
NATO’da ki asker üniforması giymiş hainleri iade etmiyor, orada besliyorsunuz. Aranan teröristler listesindeki, birçok davadan sanık, hakkında tutuklama kararı bulunan, gri listede başına ödül konan, yurtdışına kaçan Fatih Üniversitesi’nin eski rektörü, Fetöcü kaçak Şerif Ali Tekalan’ı Texas’ta Fetöcüler tarafından kurulan Kuzey Amerikan Üniversitesi’ne rektör atıyor, sonrada müttefikimizsiniz diyebiliyorsunuz.
Batıda terör olunca “Militanlara boyun eğmeyeceğiz. Terör bizi yenemez diyorsunuz.” 15 Temmuz darbesini, Ankara’da, Gaziantep’te, İstanbul’da, Kayseri ve İzmir’de ki terörü kınamıyorsunuz.
Bir terör hadisesinden sonra “Türkiye başkalarını suçlamayı bırakıp çözüme odaklanmalı. Türkiye 2017 de daha fazla kan dökülmesine hazır olmalıydı” diyorsunuz. Paris eylemleri için “Korkma değil, birlik olma zamanıdır” diye BBC de röportaj yayınlıyorsunuz.
Bir IŞİD militanının “Örgüt için Türkiye artık en kötü düşman, IŞİD Türkiye’ye savaş açtı” mesajını BBC de yayınlayarak terör örgütünün propagandasını yapıyorsunuz.
Alman gazetesi Deutsche Welle de: Türkiye’de Reina’da ki terör saldırısı için “saldırı 2017 için umutları söndürdü” diye algı yönetimi yapıyorsunuz. Almanya’dan dosyalarla istenen suç örgütlerini 4000 PKK’lıyı iade etmiyorsunuz.
Fransa’da terör olunca: Fransa terör saldırılarının “Paris ruhuna zarar vermesine izin vermeyecek ve Fransa Paris saldırılarına insani faaliyetlerle karşılık verdi” diye haber yayınlıyorsunuz. Fransa’da OHAL beşinci kez uzatılırken görmüyorsunuz, Türkiye’de OHAL uzatılınca “Türkiye bataklığa mı saplanıyor?” diye haber yayınlıyorsunuz.
Darbeden sonra Yenikapı’da toplanan beş bin kişiden, Yenikapı Ruhundan hiç bahsetmiyorsunuz.
O kalabalıkları görmezden geliyorsunuz. Her terör hadisesinden sonra Türkiye’yi haksız yere eleştiriyorsunuz.
Bu terör örgütlerinin hamiliğini yapan Siyonist güçler, akıttığı kanda bir gün mutlaka boğulacak. Onların bir hesabı varsa, Yaradan’ında da bir hesabı vardır. Terör dünyanın neresinde yapılırsa yapılsın terördür. Teröristin iyisi olmaz.
Bizleri yıldıramaz ve korkutamazsınız, vatan için şehit olmayı göze alan, binlerce vatan evladı var ülkemde. Bunu aklınızdan çıkarmayınız.

Share
2.313 Defa Okundu
#

SENDE YORUM YAZ

6+2 = ?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KÖŞE YAZILARI

 • Alaattin Özdemir Namı Diğer Alaattin Ağa (Keş Alaattin)

  27 Mayıs 2022 Köşe Yazarları

  1960'lı yıllardan beri tanıdığım Alaattin Ağabey'i ben bir kabadayıdan ziyade fakir fukara dostu adam gibi bir adam olarak tanırım. Keş Alaattin diye yazmadı kalemim ona olan sevgi ve saygımdan, ama yiğit lakabıyla anılır. Rahmetli Ahmet İslamoğlu hocam Alaattin Ağabey'in işletmeciliğini yaptığı Belediye Gazinosu'nun önünden geçerken ayağa kalkıp saygısını gösterdiğine tanık oldum. Büyüklerine saygılı küçüklerine sevgi dolu bir insandı. Ahmet Hocam da bir bayram sabahı vaazında yılda bir kez bayram namazına gelen de dağıtılan bu ikramdan seva...
 • DÜNYA HAMBURGER GÜNÜ

  27 Mayıs 2022 Köşe Yazarları

  Başta ABD olmak üzere, dünyanın dört bir yanında bilinen bir hazır yemek (fast food) sandviçi olan Hamburger, birçok farklı çeşitte yapılabilen ve oldukça popüler olan bir yiyecektir. Hamburger, herkes için vazgeçilmeyecek lezzetlerden birisidir. ”Hamburger Günü” her sene 28 Mayıs günü kutlanmaktadır. Hamburger, adını Almanya'daki Hamburg kentine borçlu olsa da, bugün dünya çapında bilinen ve sevilen bir yiyecektir. Hamburgerin sözlük anlamı “Hamburglu” dur. Hamburger, ilk olarak bir Türk boyu olan Orta Asyalı Tatar toplumundan çıkmıştır. Tat...
 • CIRTLIK

  27 Mayıs 2022 Köşe Yazarları

  Develi'de faydalı, zehirli ve faydalı vs.otlar hakkında bilgi sahibi değiliz. Veya biz bilgi sahibi değiliz. Bu konuda yazılı bir bilgimiz de yoktur. Bir ara K.Maraş'tayız. Orada dost bir biyolog arkadaşın elinden çıkma K.Maraş'taki ot ve bitki eşitleri ile değişik türleri üzerinde çok değişik bir dergi yazısı okumuş ve çok da hoşuma gitmişti. Develi'ye geldiğimde Tarım İl Müdüdürlüğü'ne uğramış ve varsa kaç çeşit nebatat var onları öğrenmeye çalışmıştım. 1OO çeşit'i biraz aşkın bitkinin listelendiğini görmüştüm. Halbuki K.Maraş'da Dr.arkadaş'...
 • Develili Kabadayılar ve Âlemin Adamları

  20 Mayıs 2022 Köşe Yazarları

  https://www.cagdasdeveli.com.tr/e-gazete/cagdas-develi-gazetesi-e-gazete/cagdas-develi-gazetesi-20-mayis-2022-sayfa-7.html...