logo

İki Yüzlü Batıya Lanet Olsun

Dünyadaki ve Türkiye’de ki darbelerin çoğunun arkasında siz varsınız.
Türkiye’nin Suriye’de terör örgütlerine karşı yürüttüğü operasyonlarda “uluslararası koalisyonun” destek olmamasına hiç ses çıkarmıyorsunuz. PKK Terör örgütü diyorsunuz, PKK ya ve uzantısı PYD ile işbirliği yapıp silah yardımı yapıyorsunuz. PKK’yı aklamak için fırsat kollayanları aklıyor, parlamentonuzda ağırlıyorsunuz. PKK’lıların mitingine ve parlamento binasının yanında kurduğu çadırına izin veriyorsunuz. Türklerin Almanya’da yaptığı mitinge cumhurbaşkanımızın konuşmasına izin vermiyorsunuz.
Mültecilere yardım yaptı diye Türkiye’ye övgüler yağdırıyorsunuz. Türkiye üç milyon mülteciyi barındırıyor. Siz mültecileri ülkenize almıyorsunuz. Teröristlerin hamiliğini yapıyorsunuz. İnsanlığınız nerede kaldı? Mülteciler için söz verdiğiniz yardımı hala yapmıyorsunuz, mültecilere kapılarınız kapalı? Aylan bebeklerin, binlerce çocuğun hesabını nasıl vereceksiniz? Bu mu batının insana verdiği değer? Nerede özgürlük? Nerede insan hakları? Nerede kaldı insanlığınız? Bölgemizde oynanan oyunlara asla boyun eğmeyeceğiz.
Terörü bahane edip ülkemizin iç işlerine karışıyor, orta doğuda ve ülkemde sınırları değiştirmek için operasyon yapıyorsunuz.
Avrupa’da ki ve ABD deki teröre tepki gösteriyor, kınıyorsunuz. Türkiye’de ki darbeyi ve terörü kınamıyor, Türkiye de ki terörü başkanlık sistemine bağlıyorsunuz.
Alman parlamentosunda hainler cirit atıyor, onları siz koruyup kolluyorsunuz. Hain terör örgütü başını Pensilvanya’da malikânesinde koruyor, Hakkında gönderiler dosyaları, mahkemelere intikal ettirmiyor, sümen altı ediyorsunuz.
NATO’da ki asker üniforması giymiş hainleri iade etmiyor, orada besliyorsunuz. Aranan teröristler listesindeki, birçok davadan sanık, hakkında tutuklama kararı bulunan, gri listede başına ödül konan, yurtdışına kaçan Fatih Üniversitesi’nin eski rektörü, Fetöcü kaçak Şerif Ali Tekalan’ı Texas’ta Fetöcüler tarafından kurulan Kuzey Amerikan Üniversitesi’ne rektör atıyor, sonrada müttefikimizsiniz diyebiliyorsunuz.
Batıda terör olunca “Militanlara boyun eğmeyeceğiz. Terör bizi yenemez diyorsunuz.” 15 Temmuz darbesini, Ankara’da, Gaziantep’te, İstanbul’da, Kayseri ve İzmir’de ki terörü kınamıyorsunuz.
Bir terör hadisesinden sonra “Türkiye başkalarını suçlamayı bırakıp çözüme odaklanmalı. Türkiye 2017 de daha fazla kan dökülmesine hazır olmalıydı” diyorsunuz. Paris eylemleri için “Korkma değil, birlik olma zamanıdır” diye BBC de röportaj yayınlıyorsunuz.
Bir IŞİD militanının “Örgüt için Türkiye artık en kötü düşman, IŞİD Türkiye’ye savaş açtı” mesajını BBC de yayınlayarak terör örgütünün propagandasını yapıyorsunuz.
Alman gazetesi Deutsche Welle de: Türkiye’de Reina’da ki terör saldırısı için “saldırı 2017 için umutları söndürdü” diye algı yönetimi yapıyorsunuz. Almanya’dan dosyalarla istenen suç örgütlerini 4000 PKK’lıyı iade etmiyorsunuz.
Fransa’da terör olunca: Fransa terör saldırılarının “Paris ruhuna zarar vermesine izin vermeyecek ve Fransa Paris saldırılarına insani faaliyetlerle karşılık verdi” diye haber yayınlıyorsunuz. Fransa’da OHAL beşinci kez uzatılırken görmüyorsunuz, Türkiye’de OHAL uzatılınca “Türkiye bataklığa mı saplanıyor?” diye haber yayınlıyorsunuz.
Darbeden sonra Yenikapı’da toplanan beş bin kişiden, Yenikapı Ruhundan hiç bahsetmiyorsunuz.
O kalabalıkları görmezden geliyorsunuz. Her terör hadisesinden sonra Türkiye’yi haksız yere eleştiriyorsunuz.
Bu terör örgütlerinin hamiliğini yapan Siyonist güçler, akıttığı kanda bir gün mutlaka boğulacak. Onların bir hesabı varsa, Yaradan’ında da bir hesabı vardır. Terör dünyanın neresinde yapılırsa yapılsın terördür. Teröristin iyisi olmaz.
Bizleri yıldıramaz ve korkutamazsınız, vatan için şehit olmayı göze alan, binlerce vatan evladı var ülkemde. Bunu aklınızdan çıkarmayınız.

Share
1.463 Defa Okundu
#

SENDE YORUM YAZ

5+8 = ?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KÖŞE YAZILARI

 • DEVELİ MEZARLIKLARI

  18 Eylül 2020 Köşe Yazarları

  Develi Mezarlıklarını, tarihi Develi köy mezarlıkları da başta olmak üzere (Ayşepınar, Çomaklı, Fraktın, Havadan, İncesu, Köseler, Madazı, Pungu, Soysallı, Sindelhöyük, Zile vs) dahil olmak üzere gezmediğim yer çok azdır. Ama o kadar arzu etmeme rağmen maalesef inceleyemediğim yerler de var. Mesela Karacaören, Kızık, Öksüt, Satı vs gibi. Mezartaşları bir köy tarihi ve bulundukları mekan için çok önemli yazılı belgelerdir. Tıpkı ibadethane olmaları ayrı bir konu ama kitabeli camiler de aynı konuda aydınlatıcı belge sunarlar.! Yeter ki dikkatli ...
 • DÜNYA TEMİZLİK GÜNÜ

  18 Eylül 2020 Köşe Yazarları

  Toplum olarak ortak paylaştığımız yaşam alanlarının temiz tutulması bir vatandaşlık görevidir. Toplum içerisinde bulunan toplum bilinci ve sorumluluk duygusu kişinin ilk önce kendisine saygı duyması ile başlar. Yaşamsal alanların korunması, doğaya, yeşile sahip çıkılması ve çevre temizliğinin önemi herkesin ortak sorumluluğudur. Temiz bir çevre, insan sağlığı ve refahı için temel niteliktedir. Çevre Temizliği, günümüzde dünyanın en önemli sorunları arasındadır. Bütün bunların temel amacı, insanları çevre temizliği konusunda bilinçlendirmektedi...
 • DÜNYA AVCILAR GÜNÜ

  11 Eylül 2020 Köşe Yazarları

  Merkez Av Komisyonunca, avına izin verilen yaban hayvanı türlerini, doğal denge içerisindeki yapıyı bozmadan, tespit edilen zaman ve miktarlar ile belirlenen esas ve usullerle, canlı veya cansız ele geçirmeye çalışmaya Avcılık, bunu yapan kişiye de Avcı denilmektedir. İnsanoğlu yaratıldığı günden bu yana besin arama ve karnını doyurma zorunluluğunu duymuştur. Mağara dönemi insanları beslenmek, giyecek sağlamak ve kendilerini korumak için avlanmak zorunda kalmışlardır. Bir yandan bitki kökleri toplayıp toprağı işlerken diğer yandan av aletlerind...
 • YAZARLARIMIZIN YAZILARINI OKURKEN

  11 Eylül 2020 Köşe Yazarları

  Çağdaş Develi Gazetesi’ nin yayınlandığı 2003 yılından beri elimizden geldiğince haftalık bir değişik konulu yazı yetiştirmeye çalışırım. Bu yazıların hepsi Develi ile ilgili tarih, sosyal, kültürel, siyasî, edebiyat vb konulardadır. İnşallah, bu yazılar bir plan dahilinde yazılmıştı; kitaplaştırıldığında inanıyorum ki Develi kültürü ve medeniyeti adına değerli çalışmalar olduğunu hepimiz göreceğiz. Zira bu yazıların çoğu tabir yerindeyse iğne ile kuyu kazmak kabilinde yazılmıştır. Çünkü küçük yerlerde bilgi toplamak o kadar zahmetlidir. Fotoğr...