logo

Gözü Dönmüş Darbeciler

“Yurtta sulh” adı altında birlik ve bütünlüğümüzü yıkmak için teşebbüse geçen darbeciler yıllardır din kisvesi altında halkımızı soyup soğana çevirmişler, icat ettikleri hiziplerle milletimizibölünmenin ve parçalamanın eşiğine getirmişlerdir.
Bunların ve bunlarla işbirliği içinde olanların dindar olduklarına ve vatanperverlik duygusu taşıdıklarına kiminanılabilir? “Yalancının mumu yatsıya kadar yanar” atasözü gerçekleşmiş, “takke düşmüş kel görünmüştür.”
Milletimiz bu yalanlara asla itibar etmeyecektir. Çünkü bunlar yalan söylemenin bedelini hiç umursamamışlardır. Şehitlerimizin kanları bunları hiç incitmemiştir.Çünkü bunlar Şeytanın, fitne ve desisenin neşet ettiği yerde yıllardır çöreklenmişlerdir. Kimse bunlardan hesap sormamış üstelik iyiliğin, güvenin, vefanın mümessilleri olarak topluma enjekte edilmişler, her türlü maddi ve manevi desteğe de sahip olmuşlardır.
Neticede durumları ortaya çıkmış, ihanetleri, ülkeyi talan ettikleri, her türlü suçu işleyecek gözü dönmüş caniler oldukları açığa çıkmıştır.O da şudur:
Bunlar, birliğimizi ve beraberliğimizi bozmak isteyen, etrafa korku, kaygı ve dehşet saçan, milletimizin çözülmesini, bölünüp parçalanmasını, insanlar arasında var olan sevgi ve sevincin ıstıraba çevrilmesini, ülkemizin kana bulanmasını, bireysel ve toplumsal bağların koparılmasını gerçekleştirmek isteyen şeytani güçlerdir. Bunlar, kör ve azgın iradelerini öfke, korku, kıskançlık, kin, hırs ve şiddet yüklü bedenlerinde taşıyanlardır.
Ülkemizi kan gölüne çeviren ve milletimizi korkunç emellerine boyun eğdirmeye çalışan bu gözü dönmüşlerin yaptıkları yanlarına kalacak mı? Hayır, asla kalmayacaktır. Çünkü bunlar telafisi mümkün olmayan cinayetler işlemişlerdir.
Bu zulmü bu isyanı milletimiz asla unutmayacak ve layık oldukları cezayı da bulacaklardır.

Share
1.683 Defa Okundu
#

SENDE YORUM YAZ

5+3 = ?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KÖŞE YAZILARI

 • O BİZİM ERCİYESİMİZDİ

  07 Ağustos 2020 Köşe Yazarları

  Kuruluşundan bugüne Derneğimizin Hafızası adlı yayına hazırladığım kitabımızda Başkanımız merhum Zeki Sevimay'a ait bölümünü kızı Devrim Hanım'dan yazmasını rica ettim. Ulusal medyada uzun müddet gazetecilik yapan değerli hemşehrim ailesi ile ilgili yazısını fotoğraflarla ölümsüzleştirdi. Buraya aldığım o yazıdan çok küçük bir bölüm. Tamamı ileride kitabımızda yayınlanacak. Devrim Hanım'a ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ediyor, Başkanımızı saygıyla ve rahmetle anıyorum. Devrim Hanım Sevgili Babası Zeki Sevimay'ı anlatıyor: Gazeteci ...
 • DÜNYA DENİZ FENERİ GÜNÜ

  07 Ağustos 2020 Köşe Yazarları

  Deniz Feneri, denizlerde karanlıklardan dolayı tehlike oluşturabilecek durumlarda adalarda, kayalarda veya kara parçalarında inşa edilen ve görüş mesafesinin düştüğü gecelerde veya sisli havalarda gemilere yol gösteren bir tür kuledir. Kulenin tepesindeki cam odada yanıp sönen güçlü ve uzun mesafeli bir ışık kaynağı bulunmaktadır. Bu kuleler, denizcileri kayalıklardan, büyük resiflerden ve gözle görülmeyen tehlikelere karşı uyarmak için inşa edilmiştir. İlk deniz feneri M.Ö. 7 yy. da, Çanakkale Boğazının Asya yakasında yer alan ve bugünkü adıy...
 • DEVELİ’DE KEYF VEREN MESİRE ALANLARI

  07 Ağustos 2020 Köşe Yazarları

  Keşişin Havuzu Mesire alanları bir bölge insanlarının boş zamanlarını değerlendirdikleri, birlik ve beraberlik tesisi için toplu yemek yedikleri, eğlendikleri hülasa kendilerine zaman ayırdıkları insanları dillendiren yeşili ve suyu bol olan yerlerdir. Eğlenmek bir kültür işidir. Zevk işidir. Develi bu konuda bazı köyleriyle beraber zengin mesire yerlerine sahiptir.Develi’nin bir zamanlar adı:Yeşil Everek’ti.Bir zamanlar çeşitli ceviz ağaçları dolu idi ve XVI.Asır Develi ticarî hayatının en çok vergi getiren neması ceviz öşürüdür. Önce Fenes...
 • DÜNYA LAZANYA GÜNÜ

  03 Ağustos 2020 Köşe Yazarları

  İster bayram ve tatiller olsun, ister tüm dünyada merakla beklenen günler olsun neredeyse kutlanmayan bir gün bile yok gibidir. Dünyada hemen her ülkede resmi ve dini bayramlar ile önemli günler bulunmaktadır. Bu önemli günler kültürlere göre farklı şekilde kutlanmakta ya da anılmaktadır. Bu önemli günlerin yanında dünyanın çeşitli ülkelerinde farklı ve çeşitli günlerde kutlanmaktadır. İşte bu kutlanan günlerden birisi de Lazanya Günüdür. Lazanya, İtalyan mutfağında makarnalar arasında yer alan özel ve leziz bir yemek türüdür. Lazanya, geniş, ...