logo

İSRAİL ZULMÜNE HAYIR DENMELİDİR

İsrail kurulduğu 1947 yılından itibaren gerek bölge de gerekse dünyada bir kargaşa aktörü olmuştur. Kendisinin dışındaki hiçbir devletin veya halkın hakkını, hukukunu tanımayan tutumu devam etmiştir ve devam etmektedir. Bu konuda özellikle ABD desteği hep arkasında olmuştur. Küresel sermayenin, dünya medyasının yüzde yetmişinden fazlasını elinde bulunduran bu devlet ve toplum bu gücünden dolayı kendisini dokunulmaz olarak görmektedir.
Türk Milleti binlerce seneden beridir hep ezilenin yanında, zalimin ve zulmün karşısında olmuştur. Yapısında adalet duygusunun egemen olduğu bu millet; tarihte bir çok kez Yahudi milletini zulümden kurtaran millet olmuştur. Yıllarca uyuduğu veya uyutulduğu derin uykudan artık uyanmakta ve kendi bünyesine uygun harekete artık geçmektedir. Bazıları bu harekete bir anlam verememekte ve eski sürüngen siyasete devam etme eğilimi göstermektedir. Yada İsrail ve yandaşlarının yaptığı gibi ayağa kalkmış, devleti ile bir bütün olmuş bu milleti zorla da olsa yerine oturtmaya çalışmaktadırlar. Göremedikleri yada görmezden geldikleri bu milletin ve devletin aslına rücu etmesidir.Binlerce sene İslam’ın, hakkın, hukukun, adaletin yanında olmuş bir millet küllerinden yeniden doğmaktadır. O melun düşmanlar zannetmişlerdir ki bu millet yakılmıştır, yıkılmıştır ve yok olmuştur. Zümrüdü anka kuşunun külünden hayat bulması gibi bu millet de ölümden yaşama dönmüştür. Bitkisel hayatta ki hasta uyanmıştır. Zalimden hesap sormaktadır.
Günlerdir bu zalim devlete karşı yapılması gerekenleri düşünüyorum. İnternette İsrail mallarına karşı büyük bir boykot kampanyası sürmektedir. Ben kendi adıma elimden geldiği kadar bu zalimlerin mallarını almamaya çalışıyorum. Bazıları seninle benimle bu iş olur mu diye bana söylüyorlar. Ben de zalimin ateşinde benim bir odunum olmasın, safımız belli olsun diyorum. Tarafımız zalimin yanı mı yoksa mazlumun yanı mı olsun diyorum. Ben zalimin yanında olmak istemiyorum. Zalim ile birlikte olmaktan ahirette sorguya çekilmek istemiyorum.Bu nedenle İsrail ve onun destekçilerinin mallarına karşı boykota çağırıyorum insanları…

Etiketler: » » »
Share
1.340 Defa Okundu
#

SENDE YORUM YAZ

6+6 = ?

BENZER HABERLER

Yrd. Doç. Dr. Kadir Özdamarlar
Develi’de Lakablar

Develi’de Lakablar

Yrd. Doç. Dr. Kadir Özdamarlar
YUNANİSTAN DİMETOKA’DA DEVELİ DEDE

YUNANİSTAN DİMETOKA’DA DEVELİ DEDE

Yrd. Doç. Dr. Kadir Özdamarlar
ŞUURLU BİR İNSANIMIZ ZİR.MÜH.CENANİ GÜRBÜZ

ŞUURLU BİR İNSANIMIZ ZİR.MÜH.CENANİ GÜRBÜZ

Yrd. Doç. Dr. Kadir Özdamarlar
DEVELİ`DE BİR KARAMANLI ŞEMŞEDDİN MAHMUT

DEVELİ`DE BİR KARAMANLI ŞEMŞEDDİN MAHMUT