logo

Develi Ticaret Odası TOBB Genel kuruluna katıldı… (2)

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) 67. genel kurulu 19-20 Mayıs 2012 tarihlerinde yapıldı. TOBB 67. genel kuruluna Develi Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Kurul Delegesi Mustafa Maşlak, Yönetim Kurulu üyelerinden Uğur Özyalçın, İsmail Cabbar, Abdullah İslamoğlu ve Yılmaz Açıkgöz ile birlikte katıldı.
DTO heyeti 19 Mayıs 2012 tarihindeki programda 10, 20 ve 51 yıl süreyle görev yapan TOBB Genel Kurul delegelerine, hizmet şeref belgesi ve plaket törenine katıldı.
Törenin ardından TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun başkanlığında TOBB Yönetim Kurulu, Konseyler, diğer Oda, Borsa başkanları, Delegeler, Kadın Girişimciler Kurulu ve Genç Girişimciler Kurulu üyeleri ile birlikte Anıtkabir ziyaret ederek Ata’nın huzurunda saygı duruşunda bulundular.
20 Mayıs 2012 tarihinde TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesinde yapılan 67. genel kurul toplantısında açılış konuşmasını TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu yaptı. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcının konuşmalarının ardından gündem maddelerine geçildi.

Share
348 Defa Okundu
#

SENDE YORUM YAZ

5+3 = ?