logo

Ünlü Sanatçı Zara Develi’yi salladı

Aşık Seyrani Kültür ve Sanat Festivali etkinlikleri çerçevesinde, Türk halk müziği sanatçısı Zara konser verdi.

İlçe Stadyumunda düzenlenen konsere 20 bin kişi katılırken, ünlü sanatçı Zara, seslendirdiği birbirinden güzel parçalarla izleyenleri, Coştu coşturdu. Deyim yerindeyse adeta Develi’yi salladı, ilçe halkına unutulmaz bir akşam yaşatan Zara, etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür etti.
İkinci kez Develi’ye gelmenin mutluluğunu yaşadığını söyleyen Zara, “Beni fahri hemşeriniz olarak kabul edin” diyerek Develililerden söz aldı. Sahnedeyken Develi Cıvıklısı ikramını da geri çevirmeyen Zara, tescilli Develi Cıvıklısı’nı çok beğendiğini belirtti. Konserde son albümde bulunan parçayı seslendiren Zara, alanda tek ses dahi çıkarmayan halkı görünce çok duygulandığını belirterek, “İşte Develi işte seyirci ve sanatseverlik bu” ifadelerini kullandı.
Develi Belediye Başkanı Recep Özkan ise, katılımından ötürü Zara’ya çiçek hediye etti. Özkan, Aşık Seyrani Kültür ve Sanat Festivali etkinliklerine ilçe halkının yoğun ilgi gösterdiğini, 6 yıl aradan sonra bir sanatçının ikinci kez ilçeye gelerek konser verdiğini belirtip Zara’ya katılımından ötürü teşekkür etti.

Etiketler: » » » »
Share
1.732 Defa Okundu
#

SENDE YORUM YAZ

5+3 = ?