logo

THK Develi Şubesi Rehber Öğretmen Yetiştiriyor BASIN AÇIKLAMASI

THK Develi Şubesi  Rehber Öğretmen Yetiştiriyor
BASIN AÇIKLAMASI
Develi Protokolü Sertifika töreni için THK’da

Türk Hava Kurumu Develi Şubemizce 26 Şubat 30 Mart tarihleri arasında İlçemiz merkezinde 13, Tomarza İlçesinde 19 olmak üzere 2 ayrı  kurs düzenlenmiş olup, Milli Eğitim Bakanlığı öğretmenlerine Halk Eğitim Merkezi ile ortaklaşa Model Uçak Tekamül kursu ve akabinde Rehber Öğretmen Kursu açılmıştır.


Rehber Öğretmen Kursu Şube saymanı Yüksel Güler tarafından verilmiştir.
Kursumuzu Tomarza Kaymakamı Eşref Yonsuz, Milli Eğitim Müdürü ve Halk Eğitim müdürü ile öğrenciler ziyaret etmişlerdir.  
04.04.2011 günü şube binamızda; Develi Kaymakamı Enver Ünlü, Belediye Başkanı Vekili Salim Açıkgöz, Belediye başkan yardımcısı İsmail Develioğlu, Jandarma Komutanı Erdem Karaman, Milli Eğitim Müdürü Bekir Karabulut, Müdür Yardımcıları, Sağlık Grup Başkanı İlknur Deniz Öztürk, Basın ve Halk Eğitimi Merkezi  Müdürü Hüseyin Gündüz, katılımı ile 13 Öğretmene sertifikaları şube büromuzda verilmiştir. Şube Başkanı Cezmi Kaya; Kaymakam Enver Ünlü’den şubemize bir yer ve Model Uçak Uğraş Evi tahsis edilmesini talep etmiştir.  
Katılımcılar faaliyetlerimizden çok memnun olduklarını, özellikle gençlere yönelik faaliyetlerin sosyal bir çalışma olduğunu belirtmişlerdir. Kurum Faaliyetleri ile ilgili Kaymakam ve katılımcılara Şube saymanı Yüksel Güler tarafından sunum yapılmıştır.

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » »
Share
1.138 Defa Okundu
#

SENDE YORUM YAZ

2+3 = ?