logo

Seyrani Eğitim Vakfından Kampüs ziyareti…

Seyrani Eğitim ve Kültür Vakfı üyeleri, Seyrani Zirat Fakültesi Dekanlığına yeni atanan Prof. Dr. Halil Kırnak ile Hüseyin Şahin Meslek Yüksek Okulu (MYO) Müdürü Yrd. Doç. Dr. Şükrü Su’yu makamında ziyaret etti.
Ziyarete, Develi Belediye Başkanı ve Seyrani Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Recep Özkan ile yönetim kurulu üyeleri katıldı.
2012-2013 eğitim yılının hayırlı olması temennisinde bulunan, Develi Belediye Başkanı ve Seyrani Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Recep Özkan; Kampüsümüzün gelişmesi için her türlü desteğe hazırız.
Erciyes Üniversitesi içerisinde ve Yüksek okullar arasında fakültemiz örnek gösterilen bir kampus alanı olacak. Develi halkı, Vakfımız ve kamu kurumları fakültemezin gelişmesi için gereken desteği vermeye devam edecektir, dedi.
Seyrani Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Halil Kırnak, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek; Fakültemizin kuruluş aşamalarında, karşılaşılan sorunları biliyorum. Bu sorunların en kısa zamanada işbirliği içerisinde çözüleceğine inanıyorum,diye konuştu.

Share
392 Defa Okundu
#

SENDE YORUM YAZ

10+7 = ?