logo

Serhat Dershanesinden başarı klasiği

Yıllardır başarılı kadrosuyla ilçemiz gençlerine üniversite hazırlıkta hizmet veren Develi Serhat dershanesi bu yılda tüm dereceleri toplayarak  başarısını bir kez daha ispat etti.
Lisans Yerleştirme Sınavında (LYS) Dershanemiz öğrencileri MF Puan türünde Develi 1.si  Fatma Bahar Fırat, TM  puan türünde Develi 1.si Hüseyin Özcan  ve TS Puan türünde Develi 1.si Salim Özcan  olmuştur. Ayrıca Develi’de EA puan türünde ilk 10 derecenin 10 nu, TS puan türünde ilk 10 derecenin 8 ini ve MF puan türünde ilk 10 derecenin 7 sini Develi Serhat Dershanesi öğrencileri aldı. Aynı zamanda LYS de Türkiye de İlk 1000 de 15 öğrenci çıkararak başarısını yinelemiştir denildi.
Öğrenciler Dershane öğretmenlerine yaptıkları fedakârlıktan dolayı teşekkür ettiler. Develi  Serhat Dershanesi Müdürü M. Veli Arslan,  bu başarıda emeği geçen tüm aile, okul ve dershane öğretmenlerine teşekkür ederek “ Develi Serhat Dershanesi yıllardır binlerce öğrencinin üniversite hayallerini gerçekleştiriyor. Bu başarımız tesadüf olmayıp, düzenli rehberlik ve disiplinli çalışmanın sonucudur ”dedi.

Etiketler: » » » » » » » »
Share
2.453 Defa Okundu
#

SENDE YORUM YAZ

7+2 = ?