logo

Semerkand Develi Şubesini açtı

Semerkand İletişim Merkezi (SİM) Develi İlçe Temsilciliği’nin açılışı mütevazi bir törenle gerçekleştirildi.
Açılışa,Develi Belediye Başkanı Recep Özkan, AK Parti Develi İlçe Başkanı Mehmet Durukan, Zile Belediye Başkanı Cuma Karademir, Semerkand şirketler grubu sorumlusu Fahrettin Cebeci, Semerkeand il ve ilçe sorumluları ile çok sayıda davetli katıldı.

İstiklal Marşı, Kur’an-Kerim ve dua okunmasının ardından kürsüye gelen Semerkand Şirketler grubu sorumlusu Fahrettin Cebeci, “Semerkand insana hizmet gayesini esas alarak, toplumun eğitimine ve kültürel gelişimine yönelik yayınlar yapar, aynı amaca yönelik diğer ürün ve hizmetleri sunar.
Basılı, sesli ve görüntülü yayıncılık alanında her bakımdan öncü olmak, kalıcı eserler bırakmak ve toplumun teveccühüne uygun hizmetler vermek Semerkand’ın ana hedefidir. Aylık İslami ve tasavvufi eserlerin yanında, Semerkand dergisi, aileye yönelik aylık Semerkand Aile dergisi, aktüalite alanında aylık Mostar isimli dergi ve eserlerin yanı sıra, Radyo 15 ve Semerkand TV ile 420 adet basılı kitabıyla hizmet vermektedir.” Dedi.
Duanın ardından kurdeleyi kesen Başkan Recep Özkan, Semerkand İletişim Merkezi’nin Develi için hayırlı olmasını diledi.
Kitap reyonlarını gezip yayınları inceleyen Özkan, alışveriş yapmayı ihmal etmedi. Tören sonrasında davetlilere pasta ve meyve suyu ikram edildi.

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » »
Share
1.203 Defa Okundu
#

SENDE YORUM YAZ

4+4 = ?