logo

Safa Dershanesinde Şampiyon konuştu

8. sınıf SBS sonuçlarına göre 496.482 puan alarak Develi birincisi olan Fatih Erkin, başarının sırrının derslere planlı programlı çalışmaktan geçtiğini söyledi. Sınava hazırlanırken sosyal aktivitelerden geri kalmadığını belirtti. Erkin, 6.sınıftan bu zamana kadar düzenli çalışmayı prensip haline getirdiğini söyledi.

Erkin, başarıyı çok çalışmak değil sadece proğramlı çalışmaya borçlu olduğunu dile getirdi.Gelecek yıllarda sınavlara girecek öğrencilerin proğramlı çalışmasını ve bol kitap okumasını tavsiye etti.Başta anne-baba ve öğretmenleri olmak üzere şampiyonluğunda emeği olan herkese teşekkür eden Erkin, ileride Doktor olmayı düşündüğünü belirtti. Dershane Müdürü Yüksel Özkan sınav sonuçlarıyla ilgili yaptığı açıklamada;


“Dereceye giren bütün öğrencilerimizi tebrik ediyorum. Bu sonuçların alınmasında emeği geçen öğretmen arkadaşlarımızı ve bütün personelimi kutluyorum. Öğrencilerimizi yetiştiren her türlü maddi ve manevi desteği veren aileleri okullarındaki idareci ve öğretmenleri tebrik ediyor ve  Önümüzdeki günlerde LYS Sonuçlarının da benzer şekilde sonuçlanıp Develi’mizin yüzünü güldürmesini temenni ediyorum” dedi.

Etiketler: » » » »
Share
2.405 Defa Okundu
#

SENDE YORUM YAZ

6+2 = ?