logo

Recep Özkan suskunluğunu bozdu dedikodulara TOKAT GİBİ CEVAP VERDİ ve Resmen Aday Adaylığını Açıkladı

Recep Özkan, dün saat : 15:00’de Ak Parti İlçe Başkanlığında basın mensupları ve çok sayıda partililer huzurunda BASIN AÇIKLAMASIYLA resmi aday adaylığı başvurusunu ilçe başkanı Mehmet Durukan’a takdim etti.

Recep Özkan’ın Basın Açıklamasının tam metni:

Develi Belediye Başkanı Recep Özkan 3. Dönem Belediye Başkan adaylığı için Ak  Parti Develi İlçe Başkanlığına başvurusunu teslim etti.

Başkan Özkan Başvurusu esnasında  yaptığı konuşmada ; Sağduyu sahibi hemşerilerimizle yaptığımız istişareler sonucunda Develimizin Kayseri Büyükşehir’e bağlanarak Merkez İlçe olması kaynaklı yeni seçileceklerin en az üç yıl yeterli hizmet veremeyeceğinden dolayı sağlıklı ve sıhhatlı bir entegrasyonun sağlanması için  diğer seçimlerde de olduğu gibi yine aday olduğumu bildiririm Takdir ve tercih Milletimizin ve Teşkilatımızındır dedi.

Ak Parti İktidar döneminde Develi İlçesine yapılan Devlet yatırımları ve Hayırseverlerin yaptıkları, belediye  yatırımlarını tek tek sıralayan  Başkan Özkan “Hizmet Develi halkı için bir lütuf değil HAK” tır dedi.

Başkan Özkan  ayrıca; İkbal ve gelecek kaygısıyla kendi yanlışlarının hesabını bize atılan iftira, yalan dolan, gıybetle lekelemeye çalışanları bu fırsat bir daha ele geçmez deyip fırsatçılık yapanları, tükenmişliğinin kurtuluşunu bu duruma bağlayanları, istediğini alamayıp menfaatlenemeyenlerin hezeyanlarını, çıkarları için her yolu kullanarak ortaya çıkanları ve mesaj vermeye çalışanlara hiçbir şey demeden “Durmak yok hizmete devam” diyerek  onları Allah’a havale ediyorum.

Devletimizi dolandırmaya çalışan ,Teşkilatımızı karıştırmaya kalkışan, Hizmetleri gölgelemek için her türlü fitneyi yayan  hatta daha ileri giderek Milletvekillerimizin de adını kirli işleri içerisine çekmek isteyen düzenbazlara önce adalet gereken tokatı vurmuş olup günü gelince halkımızın da gereken cevabı vereceğine inanıyorum.

  Bilindiği üzere bir insanın yapabileceği en iğrenç davranışa karalama denilebilir. Bu düşünce sahibi olanlarda arkadaşların ya da dostların önemi yoktur. Karalama kampanyası yapanların, yapılan hizmetleri görmezden gelenlerin Develi esnafına, bankalara nasıl borçlandıkları, Kurum çalışanlarımızı nasıl dolandırdıkları, üyesi oldukları STK lardan nasıl dışlandıkları çorap söküğü gibi ortaya çıkarken ,

Ben iki dönemden beri Bana oy veren ya da vermeyen tüm hemşerilerimin Belediye başkanıyım temsilcisiyim ve Başkan, Meclis üyelerimiz, Belediye  çalışanlarımızla birlikte  temsil ettiğimiz  hiçbir hemşerimizin, fakir fukaranın, garip gurebanın alın terini, vergisini, hakkını hiç kimseye peşkeş çektirmemeye gayret ettiğimizin bilinmesini arz ederken  üçüncü dönem hakkımı kullanmak üzere Develi Belediye Başkanlığına aday olduğumu bildiririm Takdir ve tercih Milletimizin ve Teşkilatımızındır dedi.

Adaylık Başvuru formunun İlçe Başkanı Mehmet Durukan’a teslim edilmesinden sonra Durukan’da; Başkanımızın çalışmaları halkımız tarafından bilinmektedir üçüncü dönem olarak başvuru hakkını kullanmak istemiştir . Başkanımızı 10 yıldan beri görüyoruz Ak Partinin yaptığı hizmetleri de görüyoruz. Allah Utandırmasın hayırlı uğurlu olsun, dedi.

Share
728 Defa Okundu
#

SENDE YORUM YAZ

5+2 = ?