logo

Ramazan ayında da yardım faaliyetlerine aralıksız devam ediyor

Verenel Derneği Develi Temsilciliği Ramazan ayında yardım faaliyetlerine aralıksız devam etti.
Dernek yetkilileri bu Ramazan ayında yüzlerce aileye gıda yardımları yaptıklarını söyledi. Komşusu aç iken kendisi tok yatan bizden değildir düsturuyla hareket ettiklerini, zengin ile fakir arasında köprü olmaya devam edeceklerini belirttiler.
Ayrıca; Verenel Derneği Develi Temsilciliği geçtiğimiz günlerde yapmış olduğu Kermes’de elde ettikleri gelirle yaklaşık yüzlerce aileye ulaştıklarını, dernek faaliyetleri içerisinde 60 öğrenciye yaz kursu imkanı sunarak öğrencilerin halı saha, yüzme, gezi, piknik gibi aktivitelerle zamanlarını en iyi şekilde değerlendirme imkanı sağladıklarını, Ramazan ayı içerisinde devam etmekte olan mobilya, gıda, temizlik yardımlarınında yanında onlarca öksüz ve yetim çocuklara bayram haşlığı, bayram kıyafeti ulaştırdıklarını, önceki yıllarda olduğu gibi bu yılda nakdi yardımlarınında hayırseverlerin katkısı doğrultusunda devam ettiğini belirttiler.
Ramazan ayı içerisinde böylesi güzel faaliyetlerde bulunan  zengin ile fakir arasında köprü olmaya devam eden Verenel derneği, Develi halkının beğenisini toplamış, kimsesizlerin evlerinde sevinç kaynağı sağlamıştır.

Share
395 Defa Okundu
#

SENDE YORUM YAZ

6+7 = ?