logo

Necmiye Mustafa Maşlak YİBO Voleybol’da Kayseri Şampiyonu oldu

TEŞEKKÜRLER YİBO


Kayseri’de düzenlenen İlköğretim Yıldız Erkekler Voleybol Turnuvasında ilçemizin tek temsilcisi olan Necmiye Mustafa Maşlak YİBO tüm maçlarını kazanarak Kayseri şampiyonu oldu ve ilimizi Karaman’da yapılacak olan bölge finallerinde temsil etmeye hak kazandı.


Grup maçlarında üstün bir performans gösteren takımımız çeyrek finalde turnuvanın favori takımlarından, Şht. Bnb. Mahmut Şahin İlköğretim Okulunu 3-1 yenerek yarı finale çıkmayı başardı.
Yarı finalde son iki yılın Kayseri şampiyonu Süleyman Tarman İlköğretim Okulunu 3-0 yenerek finale kaldı, Finalde 75. Yıl Münibe Germirli ilköğretim Okuluyla nefes kesen bir maç yapan temsilcimiz iki defa yenik duruma düştüğü mücadeleyi tai-break setini alarak 3-2 kazandı.


Yoğun bir seyirci baskısı altında oynanan maç izleyenlere heyecanlı ve keyifli dakikalar yaşattı. Maçtan sonra Necmiye Mustafa Maşlak Antrenörü Murat Demirci gazetemiz aracılığıyla Okul idaresine, öğretmenlerine, maça gelerek destek veren İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Müfit Türkmenoğlu’na, Milli Piyango Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni Metin Tutum‘a, ayrıca maçları bugüne kadar takip eden öğrencilere ve katkılarından dolayı Çağdaş Develi Gazetesi’ne  teşekkür etti.


Demirci; başarının sırrının hayal etmek ve çok çalışmak olduğunu sözlerine ekledi.
Develi Halkı ve eğitim camiası adına Necmiye Mustafa Maşlak YİBO Voleybol takımını kutlar, başarılarının devamını dileriz.

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » »
Share
992 Defa Okundu
#

SENDE YORUM YAZ

1+6 = ?