logo

MHP’li Başkan Adaylarından Develililer Derneğine Ziyaret

 

 

 

Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayları ve İl Yönetim Kurulu Üyeleri Develiler Eğitim, Kültür ve Yardımlaşma Derneğini ziyaret etti. Dernek Yönetim Kurulu Üyeleri Belediye Başkanlarına Kuru Fasulye ikram etti.

Yaklaşan Mahalli İdareler Seçimleri Öncesi Seçim çalışmalarına esnaf ve dernek ziyaretleri ile sürdüren Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayları Develiler Eğitim, Kültür ve Yardımlaşma Derneğini ziyaret etti.

Ziyarette bir konuşma yapan Milliyetçi Hareket Partisi Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Özsoy, yıllardır Develi ve Kayseri halkını kandıranların cevabını 30 Mart seçimlerinde alacağını ifade ederek, “hazırladığımız birçok proje çalınmaktadır” diye konuştu.

Develi Belediye Başkan Adayı Mehmet Mankal ise yaptığı konuşma da “ Develi halkı bizimle zenginleşecektir, yapacağımız hizmetler göstermelik olmayacaktır” dedi.

Konuşmaların ardından Dernek Başkanı Yrd. Doç. Dr. Kadir Özdamarlar konuşmasında; derneğimizi ziyaret eden tüm adaylara başarılar diledi.

 

 

 

Share
463 Defa Okundu
#

SENDE YORUM YAZ

1+8 = ?