logo

MHP İLÇE TEŞKİLATINDAN DEPREM GİBİ İSTİFA

Gazetemizin baskıya hazırlandığı anda Develi gündemi birden değişti.

MHP İlçe Başkanı Mustafa Beşparmak başta olmak üzere, Belediye Meclis Üyeleri Ömer Işık, Adnan Yavan, İl Genel Meclis Üyesi Mehmet Murat ve 22 yönetim kurulu üyesi görevlerinden istifa etti. 

Develi İlçe Teşkilatında basın toplantısı düzenleyen MHP İlçe Başkanı Mustafa Beşparmak, Yaklaşan yerel seçimler öncesinde partimiz içerisinde oluşturulan fitne üreticilerinin Parti Yönetimimiz ve şahsım üzerinde yaptıkları fitne ve karalama kampanyasını Genel Merkeze ilettikleri ve Genel Merkezimizin de bu fitnelere itibar etmesinde dolayı İlçe Teşkilatımızın onuru rencide edilmiştir. 

İlçe Başkanı Mustafa Beşparmak’ın Basın Açıklaması“Yaklaşan yerel seçimler öncesinde partimiz içerisinde oluşturulan fitne üreticilerinin Parti Yönetimimiz ve şahsım üzerinde yaptıları fitne ve karalama kampanyasını Genel Merkeze ilettikleri ve Genel Merkezimizin de bu fitnelere itibar etmesinden dolayı İlçe Teşkilatımızın onuru rencide edilmiştir. Develide hilal kaybetti, fitne kazandı. Genel Başkanımızı şerefsizlikle itham edenler kazandı!  Milliyetçi Harekete ve Ülkücü Harekete Hizmet edenler kaybetti. Ne yazık ve ne hazindir ki tam mutabakatla aday ettiğimiz zat da bu fitnelere prim vererek fitne ile beraber olmuştur. Bu gerekçelere dayanarak Genel Merkezimizin bir telefon dahi etmeden fitnenin sözleriyle karar vermesi de ayrı bir garabet olmuştur.  Bu nedenle parti yönetiminden istifa ediyoruz.” dedi. 

Parti Yönetiminden ve görevlerinden istifa edenler : 

İlçe Başkanı Mustafa Beşparmak, Ömer Işık, Adnan Yavan, Mehmet Murat, Yunus Culha, Mehmet Cengiz Köksal, Erdal Çelen, Bünyamin Sıtkı, Fikret Köksal, Orhan Demir. Halil Uludağ, Mustafa Yıldızeli, Orhan Korkmaz, Nazmi Savdık, Mustafa Kılıç, Hasan Durmaz, Ali Gök, Numan Usta, Ali Kabak, Yunus Özer, Mehmet Güzel, Hasan İba

Share
785 Defa Okundu
#

SENDE YORUM YAZ

3+9 = ?