logo

MHP İlçe Başkanlığından Zehir Zemberek Basın Açıklaması

Peşpeşe gelen iki istifanın ardından MHP İlçe Başkanı Suskunluğunu bozdu«7366 oyun vebali boynunda asılı kalacak»

MHP İlçe Başkanlığından Zehir Zemberek Basın Açıklaması:

MHP Belediye Meclis Üyelerinden Halil Özdemir’in Meclis Üyeliğinden, Mevlüt Nerkiz’in partisinden istifalarının ardından suskunluğunu bozan MHP İlçe Başkanı Mustafa Beşparmak yazılı Basın açıklaması yaptı. Beşparmak’ın Basın’a yaptığı Zehir Zemberek açıklaması :

Geçtiğimiz günlerde, partimize mensup Belediye Meclis üyelerinden sn Halil Özdemir in Belediye Meclis üyeliğinden, Mevlüt Nerkiz’inde parti üyeliğinden  basın yolu ile istifa etmelerinden dolayı Milliyetçi Hareket Partisi ilçe teşkilatı olarak halkımızı ve Milliyetçi Hareket Partisi, camiasını bilgilendirmek amacı ile açıklama yapma zorunluluğu zuhur etmiştir.

2009 yılı Mahalli idareler seçimlerinde partimiz Develi merkezde 7366 oy alarak Milliyetçi Hareket Partisinden 5 adet belediye meclis üyesi partimizin görüş ve düşüncelerini temsil etmeleri  noktasında seçilmişlerdir. Seçilen bu meclis üyelerimiz kendilerine oy veren Milliyetçi Hareket Partili seçmeni en iyi şekilde temsil edeceklerine dair tüm camiamıza söz vermişlerdir.

Geçen zaman  sürecinde  meclis üyemiz sn Halil özdemir Belediye meclis üyeliğinden sağlık problemlerinden dolayı istifa etmiştir. Partimize ve camiamıza bağlılığını her zaman, ve her zeminde teyit eden Halil Özdemir arkadaşımız erdemli ve onurlu bir duruş sergileyerek kişisel tercihini kullanarak belediye meclis üyeliğinden istifa etmiştir.

Belediye meclis üyeliğinden istifa eden Halil Özdemir arkadaşımızın yerine Milliyetçi Hareket Partili sıradaki üyemiz sn Yaşar ATAMAL  boşalan meclis üyeliğine geçmiştir. 

Meclis üyemiz Mevlüt Nerkiz ise Parti üyeliğinden istifa ettiğini,Belediye Meclis üyeliğinden ise istifa etmeyeceğini basın yolu ile ilan etmiştir. Kendisi ile yapılan görüşmelerdede aynı ifadeyi teyit etmiştir.

Belediye Meclis üyeliğinden istifa etmeyerek sadece Milliyetçi Hareket Partisinden istifa eden Mevlüt Nerkiz  kendisine oy veren  7366 ÜLKÜCÜ, MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİLİ, SEÇMENİN OYU İLE  BELEDİYE MECLİS ÜYESİ SEÇİLMİŞTİR. BİLİNMELİDİRKİ O MAKAMDA OTURDUĞU SÜRECE TÜM CAMİANIN VEBALİ, ONUR VE ŞEREF, YAFTASI, BİR ÖMÜR BOYU OMUZUNDA VE BOYNUNDA ASILI KALACAKTIR.

MİLLİYETÇİ HAREKETİN HER MENSUBU VERDİĞİ OYUN BİLİNÇ VE ŞUURUNDADIR,VERDİĞİ OYA YAPILAN İHANETİ HİÇ BİR ZAMAN UNUTMAYACAKTIR. 

43 YILDIR TÜRK SİYASİ HAYATINDA TÜRLÜ MÜCADELELERDEN GEÇEREK BUGÜNLERE GELEN MİLLİYETÇİ HAREKETİN, HAFIZASININ ÇOK GÜÇLÜ OLDUĞU HERKES TARAFINDAN BİLİNMELİDİR.

SEVDASI TÜRKİYE OLAN MİLLİYETÇİ HAREKET, YILMADAN YORULMADAN AZİM VE  KARARLILIKLA YOLUNA DEVAM EDECEKTİR, DEDİ.

Share
412 Defa Okundu
#

SENDE YORUM YAZ

7+2 = ?