logo

Mehmet Mankal Projelerini açıkladı…

MHP Develi Belediye Başkan Adayı Mehmet Mankal, görkemli bir törenle sunum gerçekleştirdi.

MHP tarafından Develi Kültür Merkezinde “Yaşanabilir Modern Kent Develi” isimli program düzenlendi.

Programa MHP İl Başkanı Mete Eke ve yönetim kurulu üyeleri, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Özsoy, Bünyan Belediye Başkanı Mehmet Özmen, Tomarza Belediye Başkan Adayı Halil İbrahim Ünal, Kadın Kolları İl Başkanı Sevim Koçyiğit ve çok sayıda partili katıldı.

Programın açılış konuşmasını yapan Develi İlçe Başkanı Mustafa Beşparmak, 11 yıllık AKP İktidarına bir emanet verdiklerini ifade ederek, iyi kullanılmayan bu emanetin ehil ellerde olması gerektiğini söyledi.

Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Özsoy ise 30 Mart seçimlerini kazanması durumunda Develi’nin yanında bir Büyükşehir Belediye Başkanının var olacağı belirtti.

Özsoy, istihdam yaratan, iş sahaları açan projelere imza atacaklarını ifade ederek, “Hizmete susamış Develi halkına gerçek hizmeti tanıştırmak için kolları sıvadık” dedi.

MHP İl Başkanı Mete Eke de gündemdeki konuları değerlendirdi. 

Eke, “AKP yola çıktığında 3Y diye bilinen yoksulluk, yolsuzluk ve yasaklar ile mücadele edecekti. Ancak yolsuzluklar diz boyu, biz hep söyledik, bunlar bu ülkeyi doğru yönetemiyor, bunlar Fakir Fukara garip guraba diyor, ancak yandaşları zengin oluyor” diye konuştu.

30 Mart seçimlerinin çok önemli olduğunu ifade eden Eke,”Yapılan yolsuzlar ayen beyan gözlerimizin önüne serildi. İktidar ise her zaman yaptığı gibi bunun küresel güçlerin oyunu olduğunu söyledi. Buradan İktidara sesleniyorum, ey İktidar siz kimi kandırıyorsunuz?” dedi.

Konuşmaların ardından Mehmet Mankal, 41 projesini tanıttı. “Develi bizimle zenginleşecek” diyen Mankal, “Harita mühendisleri, şehir planlamacıları, hukuk müşavirleri ile ortaklaşa yapılan çalışma sonrası hazırlanan projelerin Develi’yi daha modern ve yaşanabilir bir kent yapacağını” ifade etti.

Share
610 Defa Okundu
#

SENDE YORUM YAZ

1+1 = ?