logo

Sindelhöyük Spor Süper Amatör Kümeye çıktı

Sindelhöyük Kasabası’nın futbol takımı Sindelhöyükspor, Develi Stadı’nda Amarat Gençlikspor ile yapmış olduğu müsabakadan üç puanı üç golle alarak, gurubunda lider olarak Süper Amatör Küme’ye çıkmayı başardı. Sindelhöyük Sporun gollerini 23 ve 55. dakikalarda Yılmaz Aylan 88. dakikada Hakan Bal attılar. Üç davul eşliğinde gelerek trübünleri dolduran Sindelhöyük Spor taraftarları, hiçbir taşkınlığa sebebiyet vermeden karşılaşmayı izlediler.

Karşılaşma esnasında Develi Emniyeti de sıkı güvenlik önlemleri aldı. Müsabaka sonrasında Sindelhöyük sporcuları, Antrenör Paşa Türkmen’i omuzlarına alarak, tur attılar.

Daha sonra Amarat spor futbolcularını alkışlarla uğurlayan taraftarlar, sponsor firma Öz Develi Seyahat’a giderek, Şirket Yöneticisi Serkan Turan’a teşekkür ettiler. İlçe merkezinde tur atan Sindelhöyük Spor futbulcuları ve taraftarlarına Sindelhöyük Belediye Başkanı Hamdullah Deringöl, kendi elleriyle ızgara yaparak ikramda bulundu.

Topluca Sultan Sazlığı girişindeki iskelede poz veren sporcular, süper amatörün gemisi bu limandan kalkar deyip, dualarla sezonu kapattılar.

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » »
Share
1.518 Defa Okundu
#

SENDE YORUM YAZ

4+3 = ?