logo

Kayseri Milletvekili Prof. Dr. Pelin Gündeş Bakır’dan gazetemiz haber merkezine ziyaret

AK Parti Kayseri Milletvekili Prof. Dr. Pelin Gündeş Bakır, Develi ziyaretinde vatandaşlara desteklerinden dolayı teşekkür etti. Bakır, vatandaşların kendisine çabuk ulaşması ve sorunlarını iletmesi için de iletişim bilgilerinin yer aldığı kartvizitini dağıttı. AK Parti Kayseri Milletvekili Prof. Dr. Pelin Gündeş Bakır, İlçemizde seçmenlere teşekkür ziyareti gerçekleştirdi. Burada esnafı ziyaret eden ve sorunlarını dinleyen Pelin Gündeş Bakır, desteklerinden dolayı tüm Develililere teşekkür etti. Esnafa ve vatandaşlara kendi kartvizitini veren Prof. Bakır, “Bize istediğiniz zaman her türlü sıkıntınızda ulaşabilirsiniz. ” dedi.
Prof. Dr. Pelin Gündeş Bakır, ziyaretlerinin devamında Gazetemizide ziyaret etmeyi ihmal etmedi gazetemiz haber merkezi yetkilisi Cihan Çimen’den bilgiler aldı.

Bakır, Erciyes Üniversitesi Seyrani Ziraat Fakültesi’nin sorunları olduğunu öğrendi. Seyrani Ziraat Fakültesi’nin Eğitim ve Laboratuvar hizmetlerinin Develi kampüsünda görülmesi konusunda talep olduğunu ifade eden Bakır, Develililerin en önemli sorun olarak gördükleri bu konuyla ilgili Erciyes Üniversitesi Rektörüyle görüşeceklerini ifade etti.

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » »
Share
1.033 Defa Okundu
#

SENDE YORUM YAZ

7+6 = ?