logo

Kayseri Elektrik Şirketinin Büyük Başarısı

Kayseri ve Civarı Elektrik T.A.Ş. (KCETAŞ), ´´Türkiye´nin en büyük 500 Özel Şirketi Araştırması´´nda 254´üncü sırada yer aldı. KCETAŞ, enerji şirketleri sıralamasında ise 19´uncu oldu.
KCETAŞ Genel Müdürü Şadi Büyükkeçeci, yaptığı yazılı açıklamada, Capital Dergisi´nin yaptığı araştırmada, 1926 yılında kurulan KCETAŞ´ın büyük bir başarıya daha imza atarak, Türkiye´nin en büyük 500 özel şirketi arasına girdiğini kaydetti.
Büyükkeçeci, KCETAŞ´ın aynı araştırmada yer alan enerji şirketleri sıralamasında da Enerji Sa, Aygaz, Tüpraş ve Petrol Ofisi gibi enerji devlerinin ardından 19´uncu sıraya yerleştiğini bildirdi.
Kayseri şirketleri arasında ise 5´inci olan KCETAŞ´ın elde ettiği başarıların tesadüfi olmadığını ifade eden Büyükkeçeci, şöyle devam etti:
“Teknolojik altyapısını yenileyen, personelini günün koşullarına göre sürekli eğiten, yöneticileriyle, çalışanlarıyla iyi bir takım ruhuna sahip olan KCETAŞ yeni başarılara imza atmaya devam edecek. 1926 yılında Atatürk´ün olurları ile kurulan şirketimiz, o tarihten bugüne kadar Türkiye´de enerji sektöründe hep ilkleri gerçekleştirmenin gururunu yaşamıştır. Sürekli büyüyen, gelişen, teknolojik yatırımları bünyesine adapte eden, eğitimli, bilgi birikimine ve ekip ruhuna sahip yönetici ve çalışanları ile ufuk ve vizyon sahibi olan KCETAŞ´ın başarısı tüm bunlarla sınırlı kalmayacak ve büyümeye devam edecek. Bir yandan dağıtımda söz sahibi olmaya çalışırken, diğer yandan da üretimde büyüyüp gelişmemizi sürdüreceğiz.´´
Büyükkeçeci, elektrik üretimi ve dağıtımının yanı sıra, başta güneş enerjisi olmak üzere yenilenebilir enerji kaynakları konusundaki yatırımların da devam edeceğini sözlerine ekledi.

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » »
Share
1.261 Defa Okundu
#

SENDE YORUM YAZ

5+7 = ?