logo

Kampüs alanına 1000 kisilik Camii

Seyrani Kampüs Alanına Hayırseverler desteği devam ediyor…
Yılmaz Kardeşler Develi için bizde varız dediler…
Kampüs alanına 1000 kisilik Camii

Develili hayırseverlerin eğitime katkıları artarak devam ediyor.


Develili Hayırsever iş adamlarından Yılmazlar Otomotiv yöneticileri Osman, Sıtgı, Ömer ve Nazif Yılmaz kardeşler İstanbul Kısıklıda, 1998 yılında meydana gelen trafik kazasında vefat eden İlahiyat Fakültesi İkinci sınıf öğrencisi olan kardeşleri Adem Yılmaz adına 1000 kişilik cami yaptırmaya karar verdiler.
Hayırsever iş adamı Osman Yılmaz Başkan Recep Özkan’ı ziyaretinde 3275 metrekarelik alan tahsis edilen caminin 1000 kişilik olacağı ve Kampüs alanın yanı sıra Kampüs civarında bulunan okul ve iş yerlerinin de ihtiyacına cevap verecek şekilde tasarlandığını belirtti.


Başkan Recep Özkan’da; Develili hayırseverlerimizin ilçemize ve özellikle Kampüs alanına eğitim bloğu yanı sıra sosyal ve dini tesislerin yapımında katkılarından duyduğu memnuniyeti dile getirerek, diğer hayırseverlere de örnek olduklarını ve Kasım ayı içerisinde Seyrani kampüs alanına 1000 kişilik Adem Yılmaz Camii temel atma töreninin yapılabileceğini belirtti.
Hayırseverlerimizi bu duyarlılık örneğinden dolayı tebrik ediyor, Trafik kazasında vefat eden Merhum Adem Yılmaz’a Allah’tan rahmet diliyoruz.

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » »
Share
1.135 Defa Okundu
#

SENDE YORUM YAZ

9+3 = ?