logo

Kademe, Motor atölyesi gibi çalışıyor

Develi Belediyesine ait Destek Hizmetleri ve İtfaiye Müdürlüğünün bulunduğu alanda, iş makinelerinin kış sezonunda gerekli tamir, bakım ve revizyonları yapılıyor.
Develi Belediye Başkanı Recep Özkan gazetemize, Belediye Destek Hizmetleri Müdürlüğü bünyesindeki Motor Tamir Atölyesi’nde 7 kişilik usta ve bakım personeli tarafından araç parkında bulunan 8 iş makinesi, 4 itfaiye, 1 vidanjör, 5 kamyon, 6 kamyonet, 2 traktör, 1 cenaze aracı, 1 makam aracı ve 2 motosiklete ait motor, şanzıman ve diferansiyel revizyonları ile oto elektrik tamir ve bakımları, yıkama yağlama işlemlerinin başarılı bir şekilde yapıldığını bildirdi.
Kış sezonunda ise belediye iş makinelerine ait 8 motor 3 şanzıman ve 3 diferansiyel revizyonu yapıldığını ve Belediye Motor Atölyesi’nin servis gibi çalıştığını belirtti.
Başkan Özkan, iş makinelerinin sadece yedek parçalarının ilgili firmalardan temini dışında bütün hizmetlerin Motor Atölyesinde yetişmiş usta personel tarafından yapıldığını vurgulayarak, bu sayede tamir ve bakıma ayrılacak bütçenin de yeni araç alımına ve hizmet araçlarının bakımına harcandığını sözlerine ekledi.

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » »
Share
755 Defa Okundu
#

SENDE YORUM YAZ

8+2 = ?