logo

İlçe Emniyet Müdürü Gazetemizi Ziyaret etti…“Sanıktan delile değil, Delilden sanığa”

İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Sert, beraberinde Toplum Destekli Polis Memurları Gökşan Eraslan ve Kadir Uçar’la birlikte gazetemizi ziyaret etti.

Gazetemiz Haber Müdürü tarafından karşılanan Sert, ziyaretinde; Devlet ile halk arasında çok önemli bir köprü oluşturan Basın çalışanlarını kutluyorum, nice yıllar başarılı bir şekilde görevlerini sürdürmelerini temenni ediyorum, dedi.

İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Sert, Gazetemiz Haber Müdürü Cihan Çimen’le bir süre sohbet ettikten sonra yaptığı açıklamada; İlçe Emniyet Müdürü olarak halkımızın huzur ve güvenliğini sağlamak için çalıştıklarını, “Kim’O” ve “Yalnız Değilsiniz” projeleri kapsamında Emniyet mensupları ve eşleri ile birlikte vatandaşları ziyaret ettiklerini, bu bağlamda suçların aydınlatılmasında vatandaşın büyük rolünün olduğunu bunun içinde 155 Polis İmdat hattını aramalarını söylerken, Eskisi gibi sanıktan delile değilde, delilden sanığa gidildiğini sizin aracılığınızla kamuoyuna duyurmak istiyoruz,dedi.

Sert, gazetemizden ayrılmadan Haber Müdürümüze hediye takdiminde bulunurken “Develi’nin huzuru ve mutluluğu polisin gururudur,”dedi.

Gazetemiz Haber Müdürü Cihan Çimen’de Emniyet Müdürü Ahmet Sert ve Toplum Destekli Polis Memurları Gökşan Eraslan ve Kadir Uçar’a bu nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Share
556 Defa Okundu
#

SENDE YORUM YAZ

2+1 = ?