logo

“İçimizden biri dediler” Mehmet Cabbar’a kucak açtılar, Köyler Cabbar’ı bağrına basıyor

 

 

 

Yaklaşan 30 Mart yerel seçimler öncesi Ak Parti Adayı Mehmet Cabbar ve Meclis üyeleri ile birlikte köy ziyaretlerini sürdürüyor.

Her gittiği yerde Cabbar’ı vatandaşlar bağrına basıyor.

Ak parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Cabbar köy ziyaretlerinde, vatandaşlara çalışmalarını ve projelerini anlatmaya devam ediyor.

Cabbar; Köylerimizin mezarlıklarını düzenleyeceğiz. Atalarımızın kabirlerine sahip çıkacağız. Mezarlıklarımız gül bahçesi gibi olacak. Köy meydanlarını aydınlatacağız. Köylerimizin giriş ve çıkışlarını düzenleyeceğiz. Köy meydanlarına ve sokaklarına düzenlemeler getireceğiz, ayrıca yeni yolar yapacağız.

Köy meydanına kurulacak ses sistemi ile Develi merkezde yapılan her duyurudan köylü vatandaşlarımızında haberi olacak müjdesini verirken, Muhtarların da her zaman mesai arkadaşları olduğunun altını çizen Ak Parti Belediye Başkan adayı Mehmet Cabbar köylerimize hizmetlerimizi götürürken, devamlı muhtarlarımızla ortak hareket edeceğiz.  

Develi Merkezde mahalle muhtarım beni nasıl tanıyorsa, köy muhtarımızda öyle tanıyacak. Develi’de Ak parti belediyesi olarak hizmetlerimizi nasıl eşit şekilde ulaştırdıysak, bundan böyle Büyükşehir Belediye Başkanımız Mehmet Özhaseki ile birlikte köylerimize de hizmetlerimizi eşit şekilde ulaştıracağız,dedi.

Vatandaşlar dualarımız ve desteklerimiz seninle dediler.

 

 

 

Share
508 Defa Okundu
#

SENDE YORUM YAZ

5+5 = ?