logo

HİS İL TEMSİLCİLİĞİNE GAZETECİ DAVUT GÜLEÇ YENİDEN ATANDI

Sporun Gençlik ve Spor Bakanlığı altında toplanması ile yeniden yapılandırılan federasyon il temsilcileri  atamaları yapılıyor. Herkes İçin Spor Federasyonu (HİSF) Kayseri il Temsilciliği görevine Davut Güleç yeniden  atandı. Yaklaşık üç yıldır  Federasyon il temsilciliği görevini büyük bir başarı ile yürüten, yaptıkları faaliyetlerle Erciyes, Kayseri ve Türkiye’nin tanıtımına ağırlık veren  Erciyes Kar Kaplanları Spor kulübününde basın sözcülüğünü yapan Kayseri’nin Usta Gazetecilerinden Davut Güleç, HİS Federasyonunun önerisi, Gençlik Hizmetleri ve Spor Genel Müdürlüğünün onayı ile yeniden Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilciliği görevine getirildi. HİSF ve Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü olarak sağlıklı ve bilinçli sporun  daha da yaygınlaşması, bireysel sporun adresinin  Kayseri  olması için büyük çaba gösterdiklerine dikkat çeken Davut Güleç şunları söyledi.


“Kışın kar ve buzlu suda ba
nyo, arama kurtarma  ekibi, kaplanlar korosu, tarihi ve doğal güzelliklerin tanıtımı, yürüyüş güzergahlarının belirlenmesi, Kent Konseyi, Kent Güvenlik konseyi üyeliği ve çalışma gruplarında aktif görev alma gibi bir çok  etkinlik yaptık.  Cumhurbaşkanımız Abdullah Gül ve KKTC Cumhurbaşkanımız Derviş Eroğlu’nun yanı sıra, bakanlarımız, belediye başkanlarımız Spor il müdürümüzün, bazı kişi ve kuruluşların önemli desteği ile faaliyetlerimize bundan sonra  yurtiçi ve yurtdışı etkinliklerle devam edeceğiz. Spor kulübü  ve sivil toplum örgütü olarak doğduğumuz ve doyduğumuz bu topraklara  daha çok  borcumuzu ödemek için daha çok çaba harcayacağız.”

HİSF Kayseri il temsilcisi Davut Güleç’in  yardımcılığını Erciyes Kar Kaplanları Spor kulübü  Başkanı Rifat Postacı ile yönetim kurulu üyesi Osman Doğan yapıyor. HİSF’in ayrıca  Kayseri’deki  tüm ilçe, belde ve bazı önemli turistik merkezlerde de temsilcileri bulunuyor.

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » »
Share
1.157 Defa Okundu
#

SENDE YORUM YAZ

10+7 = ?