logo

Herkes İçin Spor Federasyonu ve Erciyes Kar Kaplanları Vali Şerif Yılmaz’ı Ziyaret etti

Kayseri Valisi Şerif Yılmaz, Herkes İçin Spor Federasyonu ve Erciyes Kar Kaplanlarının Kayseri’nin gönüllü tanıtımına büyük hizmet ettiğini belirterek “Halen sabah ve o soğuklarda nasıl kar banyosu yaptıklarını çok merak ediyorum” dedi.

Herkes İçin Spor Federasyonu (HİSF) Kayseri il Temsilcisi Davut Güleç, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Başkanı  Rifat Postacı, 2. Başkan Osman Doğan ve üyeler Şeref Hasşerbetçi ile Zeki Kırçıl, bir süre önce Kayseri’ye atanan Vali Şerif Yılmaz’ı makamında ziyaret etti.  HİSF il Temsilcisi Davut Güleç, herkesin doğduğu ve doyduğu topraklara  borcu olduğunu belirterek “Bizde  yaptığımız sportif, kültürel, sanatsal, çevre etkinlikleri ile gönüllü  kültür ve turizm elçiliği yapıyoruz. Eğer Erciyes’in, Kayseri’nin, Türkiye’nin tanıtımında  nokta kadar payımız varsa bu bizi çok sevindiriyor” dedi ve Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Başkanı Rifat Postacı ile  yeni görevinde başarılar diledi. 

Ziyaretten duyduğu  memnuniyeti  dile getiren Vali Şerif Yılmaz, HİSF ve Erciyes Kar Kaplanları  Spor Kulübünün faaliyetlerini  çok yakından  izlediğine dikkat çekti. Vali Yılmaz “HİSF ve Erciyes Kar Kaplanları Kayseri’nin, Erciyes’in tanıtımına önemli katkıda bulunuyor. Bu nedenle tüm emeği geçenleri kutluyorum.  Halen sabah erken saatlerde, o soğuklarda  nasıl kar banyosu  yaptığınızı da çok merak etmiyor değilim. Bir gün  sizi izlemeye geleceğim. Ama kesinlikle ben kar banyosu yapmam” dedi. 

Share
510 Defa Okundu
#

SENDE YORUM YAZ

5+6 = ?