logo

Fransa’da Develi

Avrupa Birliği Bakanlığı’nın Gençlik Projeleri kapsamında 16-20 Kasım tarihleri arasında Proje kapsamında proje hazırlama tekniklerinin görüşüldüğü  “BTM in France” adlı etkinliğe Ülkemizi temsilen katılan üç temsilciden birisi olan Develi Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Birimi ekibinden Dudu Şahin Tokluoğlu İlköğretim Okulu öğretmeni Suat Kılcan Develi Belediyesi’nin katkılarıyla hazırlamış olduğu tanıtım standında ilçenin Tarihi ve Turistik değerlerini sergiledi.
Develi tanıtımı katılımcıların ilgisini çekmekle kalmayıp en kısa zamanda Türkiye turu ve Kayseri, Develi ziyareti yapmak istediklerini belirttiler.
Etkinliğe katılan ülkelerden Polonya, Fransa ve Avusturya’nın temsilcileri Develi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün hazırlayacağı ve kültürel projelere destek vereceklerini belirtmeleri Projelerin aynı zamanda Turizm elçiliği de yaptığına işaret etti.
Develi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Birimi yetkilileri Proje hazırlama da ve Proje ortağı bulmada isteyen öğretmen ve okullarımıza her türlü desteği vermekteyiz,dedi.

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » »
Share
1.229 Defa Okundu
#

SENDE YORUM YAZ

3+6 = ?