logo

Develi’de Mimari Ofis ve Beton Şirketi hizmete girdi

İstanbul Beyoğlu Belediyesinde Mimar olarak çalışan Mimar Ebubekir Koyuncu artık Develi’de.
Gazetemizi ziyaret eden Koyuncu faaliyetlerini anlattı. Develi halkına hizmet etmek arzusuyla ilçemizde mimari ofis ve beton şirketini açtık, Develi’de Mimari projelerini çizdirmek için artık Kayseri’ye gidilmeyeceğini belirten Mimar Koyuncu Develi ve civarına daha iyi bir hizmet vermek, en azından projelerini yerinde takip etmek ve projeye başlamadan araziyi görüp arazinin durumuna göre proje tasarlamak daha sonra ise şantiyede kontrol edip projede aksaklık çıkmaması adına kişilerle birebir görüşerek bizzat kendim takip edeceğim.
Beton şirketi olarak ise Koyuncu ailesi ve Fatih beton ortaklığı ile ikinci beton firmamızı açıp Develi halkına daha kaliteli ve uygun fiyatlarımızla iyi bir hizmet vermek istiyoruz. Betonumuz 1 Labarant, 2 Teknisyenle ve enson benim kontrolümden geçmektedir. Betonumuzun kalitesine de güvence veriyoruz diyen Koyuncu ayrıca; İlerki günlerde Yeşilhisar ve Tomarza’da da beton şantiyelerimizi kuracağız.
Şuan pompa santral ve mikserlerimizi almaya başladık belediyelerle ruhsat aşamasına geldik ve bunu Kayseri’nin bütün ilçelerine yaymayı amaçlıyoruz.
Daha sonraki planımız kurumsallaşmış olan profesyonel beton üreten firmamızın adını Kayseri’de bir santral açarak dalgalandırmak istiyoruz dedi.

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » »
Share
1.241 Defa Okundu
#

SENDE YORUM YAZ

3+10 = ?