logo

Develi’de Isınan Siyaset kazanları kaynamaya başladı… Aday Adaylık Süreci 01 Ekim – 01 Kasım 2013 arası

2014 yılı Mart ayında yapılacak yerel seçimler öncesi Ak Partide aday adaylık süreci Develi’de geçtiğimiz Salı günü itibariyle resmen başladı.

2014 yılında yapılacak yerel seçimler için Ak Partide Belediye Başkan Aday Adaylığı başvuruları başladı.

01 Ekim – 01 Kasım tarihleri arasında yapılacak Ak Parti resmi internet sitesinde aday adaylığı başvurularına ilişkin duyuru yayınlanırken, yayında başvuru tarihleri, başvuru şartları, başvuru mercilerinin yanısıra, başvuru formlarıda yer aldı.

Ak Parti’de Aday adaylık başvurularının başlamasının bugün itibariyle 4’üncü gününde de Develi’de aday adaylığı için henüz resmi başvuru yapılmadığı belirtildi.

Ancak; 

Daha başvurular başlamadan ilçemiz gündeminde Ak Parti aday adaylarının kimler olabileceği kamuoyunda siyasi kulislerde sık sık gündeme gelmektedir.

İşte O Kulislerde söylenenlere göre en çok konuşulan aday adayları arasında Recep Özkan, Kozan Karataş, Selim Akdoğan, Ahmet Karademir, Erdal Vural, Abdulkadir İlecan, Ali Yapar, Enes Yurtseven, Eyüp Aslantürk, Mehmet Cabbar, İbrahim Güçlü, Cengiz Fırat konuşulurken, sürpriz bir isimde olabileceği kulislerde konuşulan isimler arasında.

Ayrıca; kulislerde söylentiler arasında ithal bir isime sıcak bakılmadığı, ilçede birbirinden değerli aday adaylarının bulunduğu sık konuşulanlar arasında geçmektedir.

Share
643 Defa Okundu
#

SENDE YORUM YAZ

10+3 = ?