logo

Develi Necmiye Mustafa Maşlak YİBO Coştu

Kayseri’de yapılan Yıldız Erkekler Voleybol Turnuvasında il birincisi olarak ilimizi Karaman’da bölge finallerinde temsil eden, Develi Necmiye  Mustafa  Maşlak YİBO  tüm maçlarını set vermeden 3-0 kazanarak bölge şampiyonu oldu.
Antrenör Murat Demirci gazetemize yapmış olduğu açıklamada; Başarılarının tesadüf olmadığını ispatladıklarını ve takımı bu hale beş ayda getirdiği için mutlu olduğunu, takımın direnç kazanmasında en büyük faktörün Milli Piyango Lisesiyle antreman yapmak olduğunu söyledi.
Konuşmasına şu şekilde devam eden Demirci; Takımımıza maddi manevi destek olan başta Develi Belediye Başkanı Recep Özkan’a, Takıma sponsor olarak destek veren Çağdaş Develi Gazetesine, antremanlarda büyük destek veren Metin Tutum’a minettarlığını ileterek teşekkür etti.
İdari Sorumlu Şemun Akman’da; Türkiye finallerinde de başarılı olmak istediklerini belirtti.
Kaptan Selçuk Bulut ise; Okul Müdürü F. Ahmet Develioğlu’na, Müdür Yardımcısı Abdullah Aydın ve tüm okul personelinin desteklerini  maçlar  boyunca  hisettiklerini, bunun kendilerine  güç verdiğini  kaydetti.


Okul müdürü Fazıl Ahmet Develioğlu, müdür yardımcıları Şemun Akman ve Abdullah Aydın ile antrenör Murat Demirci, öğrencilerle birlikte Develi Kaymakamı Enver Ünlü, İlçe Milli Eğitim Müdürü Bekir Karabulut ve Belediye Başkanı Recep Özkan’ı makamlarında ziyaret ederek, desteklerinden dolayı teşekkür etti.
Fazıl Ahmet Develioğlu, ziyarette yaptığı açıklamada, okullarında Yeşilyurt, Millidere, Eşelik, Saraycık ve Satı köylerinden gelen öğrencilerin yatılı eğitim aldığını söyledi.


Kayseri birincisi olarak katıldıkları Karaman’daki gurup müsabakalarında gösterdikleri başarı sonucu yarı finale yükseldiklerini ifade eden Develioğlu, 12-16 Nisan tarihleri arasında Kütahya’da yapılacak yarı finallere katılacaklarını sözlerine ekledi.
Çağdaş Develi Gazetesi olarak, Develi halkı ve eğitim camiası adına ilçemizi temsil eden takımımıza başarılar dileriz.

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » »
Share
1.420 Defa Okundu
#

SENDE YORUM YAZ

10+3 = ?