logo

Develi Lisesi mezunları çifte bayram yaşadı

Develi Lisesi 1983, 1984, 1985 yılları mezunları yıllar sonra mezun oldukları okullarında Ramazan Bayramının ikinci gününde bir araya geldiler.
Selçuk Bakır ve Serap Toga Özçetin organizasyonluğunda, Develi Lisesi bahçesinde birara ya gelen yaklaşık yüz kişilik gurup yıllar sonra birara ya gelmenin mutluluğunu yaşayıp anılarını tazelediler.
Mezun oldukları okulun sınıflarını gezerek anılarını tazeleyen 1983, 1984, 1985 yılı mezunları neşeli sohbetlerle o günlerini yad ettiler.
Çifte bayram yaşadıklarını belirten Selçuk Bakır gazetemize yapmış olduğu açıklamada; Bu yıl telefon ve internet üzerinden ilk buluşmamızı gerçekleştirdik bundan böyle her yıl bir araya gelmeyi, eski ve yeni anılarını paylaşacaklarını belirtti.
Daha sonra Elbiz parkında yemekle birlikte sohbetlerini sürdüren dönem mezunları Köşk pınar gezisi ile bir yıl sonra tekrar buluşmak üzere organizasyonu gerçekleştiren böylesi anlamlı günü tertip eden arkadaşları Selçuk Bakır ile Serap Toga Özçetin’e teşekkür ederek ilçeden ayrıldılar.

Share
558 Defa Okundu
#

SENDE YORUM YAZ

6+7 = ?