logo

Develi Esnaf ve Sanatkarlar Odası Seçimleri yapıldı… Mehmet Somuncu yeniden başkan

 

 

 

Geçtiğimiz pazar günü düğün salonunda yapılan sessiz ve sakin geçen Esnaf ve Sanatkar Odası başkanlığı seçimlerinde tek aday mevcut başkan Mehmet Somuncu’nun listesi seçildi.

Somuncu; 1112 toplam oydan 311 oyla yeniden seçildi.

Yeniden seçilen Mehmeh Somuncu gazetemizi ziyaret ederek şunları söyledi.

Bu vesile ile gazeteleriniz aracılığıyla katılımlarından dolayı Kayseri’den ve çevre ilçelerden gelen misafirlerimize, siyasi parti temsilcilerine, yılın ahisi seçilen Mahir ustaya, köy ve mahalle muhtarlarımıza şahsınızda gazetelerinize ve oda üyelerimize teşekkür ederim, bundan önce olduğu gibi bundan sonraki süreçtede birlikte bir yönetim anlayışıyla hizmetlerimizi sürdüreceğiz, dedi.

Yeni Yönetim Kurulu, Asil Üyeler; Noman Usta, Ahmet Çelen, Recep Köseoğlu, Fikret Kakçı, Mustafa Pusatlıoğlu, İlhami Aşık, İbrahim Kan ve Ahmet Büyümez.

Yedek Üyeler : Bayram Avcılar, Mehmet Değirmenci, Kemal Tendik, Sinan Ünal, Mustafa Yönel, Hasan Türkoğlu, Ümit Eseroğlu, Abdurrahman Bozkır ve Selami Yaşar.

Denetim Kurulu Asil Üyeler:Harun Yavaş, Osman Kutay ve Nafiz Ayyarkın, Yedek Üyeler : Mehmet Çiftçi, Abdullah Yasin Gülbahar ve Talat Berk olarak belirlendi.

Yeni Başkan ve Yönetim Kurullarına ilçe esnaf ve sanatkarları adına başarılar dileriz.

 

 

 

Share
682 Defa Okundu
#

SENDE YORUM YAZ

9+6 = ?

#

Develi Esnaf ve Sanatkarlar Odası Seçimleri yapıldı… Mehmet Somuncu yeniden başkan” için 1 yorum

  1. Avatar ADEM BAKMAZ : diyor ki:

    Mehmet Somuncu kardeşim e tekrar bu göreve seçilmesinden dolayı başarılar dilerim eğitim yöneticisi Adem Bakmaz Balıkesir Gönen den selamlar