logo

Develi’de üzücü olaylar

İlçemiz, Gazi Kasabası ve Ayşepınar köyünde 2 kişi ilaç içerek intihara kalkıştı.
Edinilen bilgiye göre, ilk olay Gazi kasabasında meydana geldi. Y.D.’nin ailesine sinirlendiği ve bu nedenle bunalıma girdiği öğrenildi. Y.D.’nin 8 adet antibiyotik içerek intihara kalkıştığı ve Develi Hatice-Muammer Kocatürk Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi edildiği bildirildi.
Ayşepınar köyünde meydana gelen diğer olayda ise S.T.’nin Ankara’da bulunan eşi ile telefonda tartıştığı ve bunalıma girdiği öğrenildi. S.T.’nin toplam 48 adet ilaç içerek intihara kalkıştığı bildirildi.
İlk tedavisi Develi Hatice-Muammer Kocatürk Devlet Hastanesi’nde yapılan S.T.’nin Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldığı, olayla ilgili olarak soruşturmanın başlatıldığı öğrenildi.
Diğer olayda; Epçe Köyünde kendisinden habersiz traktörü komşusuna veren karısını döven ve taşlayan bir kişi gözaltına alındı.
Edinilen bilgiye göre, İlçemize bağlı Epçe Köyü Kamanlı Yaylası’nda meydana gelen olayda M.O.’nun kendisine ait olan traktörü haberi olmadan komşusuna veren eşi A.O.’yu sopa ile dövdüğü ve taşlayarak yaraladığı öğrenildi.
A.O.’nun Develi Hatice-Muammer Kocatürk Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alındığı, M.O.’nun ise ifadesinin alındıktan sonra serbest bırakıldığı bildirildi.

Share
468 Defa Okundu
#

SENDE YORUM YAZ

5+6 = ?