logo

DEVELİ NECMİYE MUSTAFA MAŞLAK YİBO TÜRKİYE 13.SÜ

Voleybol İlköğretim Yıldız erkeklerde, Develi ilçemizi ve Kayseri’yi başarıyla temsil eden Develi Necmiye Mustafa Maşlak YİBO maçlarını tamamlayarak ilçemize döndü.
Kayseri şampiyonu olduktan sonra Kayseri’yi Karaman’da yapılan bölge şampiyonasında temsil eden takımımız burada çok başarılı maçlar çıkararak, 8 ilin içinde bölge ikincisi olmuştu.
12-16 Nisan tarihleri arasında Kütahya’da yapılan Türkiye yarı finalleri için Kütahya’ya giden temsilcimiz,burada B grubunda Tokat İzmir ve istanbul temsilcileriyle karşı karşıya geldi.


Tokat 18 Mart ilköğretim okulunu 3-0, İzmir 19 Mayıs ilköğretim okulunu da 3-1 yenen okul takımımız, grup 1.liği maçında İstanbul Altunizade Hafize Özal ilköğretim okuluna  3-0 yenilerek B grubunu 2. bitirdi.
Yarı Final de Çorum Mehmet Akif Ersoy ilköğretim okuluna 3-0 yenilen takımımız, çıktığı 3. lük maçında Kocaeli Deniz Yıldızları ilköğretim okuluna 3-0 yenildi, böylece 8 takım içinde 4. olan takımımız Türkiye finallerine gitme hakkını kaybetti.
Beden eğitimi öğretmeni olmayan takımda takımı müdür yardımcısı Murat Demirci, emek verildiği zaman çocukların neler yapacağını göstermiştir.
Görüş alış-verişinde bulunduğumuz takım kaptanı Selçuk; Murat öğretmenimiz okulumuza bu sene geldi, geldiği günden itibaren Kayseri’de şampiyon almanın hayallerini kurduk ve bunun için çok çalıştık, bu sene hayllerimizin çok üstüne çıkarak.
Türkiyede 13. ve 16. sıra içinde yer aldık demekki her şey hayal etmekle başlıyormuş dedi.
Okul Müdürü Fazıl Ahmet Develioğlu’da yapmış olduğu katkılardan dolayı Kaymakam Enver Ünlü’ye Belediye Başkanı Recep Özkan’a, Milli Eğitim Müdürü Bekir Karabulut’a, Sponsor firma Çağdaş Develi Gazetesi’ne ve Develi halkına çok teşekkür etti.

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » »
Share
1.034 Defa Okundu
#

SENDE YORUM YAZ

7+6 = ?