logo

Çöten Mahallesinde Kutlu Doğum Programı

1580

İlçemiz Çöten Mahallesinde Kutlu Doğum programı düzenlendi.
Çöten Mahallesi Kur’an Kursu Öğreticisi Emine Şahan’ın yaptığı programa konuşmacı olarak Prof. Dr. Lütfullah Cebeci, İlçe Müftüsü Cafer Kılınç, Yahyalı Müftülük Şefi Behlül Kurtoğlu katıldı.
İlçe Kaymakamı Enver Ünlü, Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, Milli Eğitim Müdürü Ali Arslan ve belediye meclis üyelerinin de katıldığı programa mahalle sakinlerinin de katılımı yoğun oldu.
İstiklal marşı ve saygı duruşu ile başlayan program, İlçe Müftüsü Cafer Kılınç, Yahyalı Müftülük Şefi Behlül Kurtoğlu’nun selamlama konuşmasından sonra, kuran tilaveti, ilahi öğrencileri tarafından ilahiler ve şiirler okunması ve Prof. Dr. Lütfullah Cebeci’nin konuşması ile devam etti.
Program sırasında öğrenciler arasında düzenlenen salavat yarışması sonucu ödül hak eden öğrencilere İlçe Kaymakamı Enver Ünlü, Belediye Başkanı Mehmet Cabbar Prof. Dr. Lütfullah Cebeci, İlçe Müftüsü Cafer Kılınç, Yahyalı Müftülük Şefi Behlül Kurtoğlu ve Milli Eğitim Müdürü Ali Arslan tarafından hediyeler verildi.
Program sonunda ise İlçe Kaymakamı Enver Ünlü, Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, Prof. Dr. Lütfullah Cebeci, İlçe Müftüsü Cafer Kılınç,Yahyalı Müftülük Şefi Behlül Kurtoğlu, Milli Eğitim Müdürü Ali Arsaln’a buket çiçek takdimi, katılan vatandaşlar ve öğrencilere ise gül takdimi yapıldı.
Program, Çöten Mahallesi halkı ve Kuran Kursu tarafından hazırlanan yemekle son bulundu.

Share
3.415 Defa Okundu
#

SENDE YORUM YAZ

9+9 = ?