logo

Çiftçinin yüzü güldü Develi’de Pancar Paraları Ödeniyor

Kayseri Şeker Fabrikası Yönetim Kurulu üyelerinden Fevzi Konaç ve Hurşit Dede Develi’de pancar bedelleri ödeme törenine katıldı.
Kayseri Şeker Fabrikası Yön. Kur. Başkanı Hüseyin Akay’ın Ankara’da olması nedeniyle katılamadığı törende çiftçiler ile uzun uzun sohbet eden Fevzi Konaç ve Hurşit Dede, çiftçilerin sorunlarını not edip, karşılıklı çözüm yolları aradılar. Burada bir konuşma yapan Kayseri Şeker Fabrikası Yönetim Kurulu başkan vekili Fevzi Konaç, çiftçilere hizmet noktasında çok adil davranacaklarının altını çizerek, yaşanan birçok olumsuz gelişmelere rağmen, ilerleyen günlerde çiftçi adına önemli adımların atılacağını ve Kayseri Şeker Fabrikası’nın yeniden Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşları arasındaki yerini alacağını belirtti.
Kayseri Şeker Fabrikası Yönetim Kurulu Üyesi Hurşit Dede konuşmasında; İçinizden biri olarak, sizlerin adına ben burdayım, fabrikamız ciddi bir borç sıkıntısı içindeyken göreve ilk geldiğimizde gübre dahi yoktu, bankalar tepemizdeydi ama şükürler olsun ki sizlerinde sayesinde iç daralmaya giderek bir çok binek araçları, personel yemekleri ve bazı yapılanmaları düzenleyerek önümüze bakıyoruz.
Bu konuda da bir hayli yol aldık.
İnşaallah fabrikayı borçlarından en kısa zamanda arındırarak sizlere daha iyi hizmet vereceğiz diyen Dede, daha sonra; Bu paranın çiftçimize, Develimize, milletimize ve ülkemize hayırlı olmasını diler, yeni dönem de çiftçimize bol hasatlı, bereketli ve hayırlı bir hasat dönemi dilerim.”dedi.

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » »
Share
1.206 Defa Okundu
#

SENDE YORUM YAZ

3+6 = ?