logo

Çekilişsiz Kurasız Hac Farizası

Mevsimlik, Kasap ve Kasap Yardımcısı vizesi ile kutsal topraklara çekilişsiz kurasız Hac farizasını yerine getirme organizatörü Emre A.Ş. Hac Organizasyonu Develi Temsilcisi Halim Kattaş, Mevsimlik işçi Kasap ve Kasap yardımcısı olarak hacca götürüyor.
Emre A.Ş. Hac Organizasyonu Develi Temsilcisi Halim Kattaş, Kasap ve Kasap yardımcısı olarak hacca gitmek isteyenler için kayıtların sürdüğünü belirtti.
Kattaş  gazetemize yapmış olduğu açıklamada; Bu yılda Hacca gidemedim diye kimse üzülmesin çünkü biz çekilişsiz kurasız hacca götürüyoruz. Altmış yaşını doldurmamış kasap ve kasap yardımcısı olarak hacca gidecek olan hacı adaylarının Mekke ve Medinede tüm hac görevlerini yapacaklardır.
İslam Kalkınma Bankası organizesindeki mezbahanelerde hac döneminde çalışacak kasap ve kasap yardımcıları her şey dahil (yol, yeme içme ve kalacakları yerde dahil) şirketimiz üstlenmektedir, diyen.
Kattaş, sözlerine şöyle devam etti; bu yıl kayıtlar daha devam ettiği gibi bundan sonraki yıllar içinde aynı şekilde devam etmektedir.
Kayıtlarımız Develi, Yahyalı, Yeşilhisar ilçeleri olduğu gibi çevre il ve ilçelerden de yapılmaktadır.
Bazı kişilerin kasap olarak hacca götüreceklerini belirterek farklı ücret talep etmektedirler. Bu tür kişilere itibar edilmemesini ve mutlaka İslam Kalkınma Bankası Yetki Belgesini isteyiniz.
Kasap, kasap yardımcısı ve mevsimlik işçi olarak hacca gitmek isteyenler için Türkiye genelinde güvenilir şirketlerden Emre A.Ş. Hac Organizasyonu Develi Temsilcisi olarak bizimle mutlaka irtibata geçmeniz menfaatiniz icabıdır.
İrtibat Telefonumuz : 0537 285 70 15 bizi aramadan karar vermeyiniz, dedi.
Bu yıl kasap ve kasap yardımcısı olarak Develi’den hacca gideceklerden bazıları : Kemal Arı, Yusuf Tokluoğlu, Ahmet Tokluoğlu, Ahmet Tokluoğlu, Hacı Küçükoğlu, Emre Aşık, Sabri Samatlı, H. Bekir Aşık, Nuh Güllü, Ömer Kılıç ve Asım Yılmaz

Share
512 Defa Okundu
#

SENDE YORUM YAZ

3+6 = ?